Volkswagen планує створити безпілотний ID Buzz до 2025 року

Автор: Редакція | 13 Жов, 2021
Volkswagen ID Buzz - автомобіль швидкої допомоги

Німецький автовиробник Volkswagen готує електричний фургон ID Buzz, який буде повністю безпілотний у 2025 році.

На даний момент, у Volkswagen працюють над кількома новими електромобілями, серед яких – серійна версія ID Buzz. Наступного року електричний автобус перетвориться з концепту на виробничу модель й надійде в продаж у США до кінця 2023 року.

В той час, як прототип вже тестується на дорогах загального користування, автовиробник явно не сидить на місці та планує й далі розвивати фургон, який ще навіть не презентований.
Під час Всесвітнього конгресу ITS у Гамбурзі підрозділ Volkswagen Commercial Vehicles продемонстрував безпілотний прототип швидкої допомоги на основі ID Buzz.

Очевидно, що прототип позбавлений місця водія, а передні сидіння спрямовані назад до спеціалізованого медичного обладнання. На жаль, жодної додаткової інформації немає, хоча Volkswagen опублікував відео, що дає гарну візуалізацію автомобіля швидкої допомоги, який їде автономно.

При цьому, на відео проглядаються й інші безпілотні концепти, включаючи шатл-таксі без водія для спільного користування, фургон для доставки та навіть мобільний офіс на колесах.

Німецький автовиробник підкреслює, що ці концепти будуть обладнані інтер’єрами, виготовленими переважно з вторинних матеріалів, таких як промислові відходи, рибальські сітки тощо. Матеріали використають для килимків та покриття підлоги, а також дверних стекол та компонентів приладової панелі.
Підрозділ Commercial Vehicles компанії також вже розробляє дизайн сидінь для цих безпілотних прототипів. Крісла будуть оббиті матеріалами, що не містять речовин тваринного походження, які легко миються й комфортні.

Тим не менш, VW визнає, що послуги зі спільних поїздок (ride-sharing), які наразі використовуються в Гамбурзі, надто малі та надто дорогі, аби отримати масове використання серед населення для щоденної мобільності.

Раніше повідомлялось, що новий фургон Volkswagen Multivan T7 став на конвеєр, а також виробник «засвітив» електричну версію Passat.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея безпілотного Volkswagen ID Buzz:
Фотограф: Volkswagen Commercial Vehicles
Фотограф: Volkswagen Commercial Vehicles
Фотограф: Volkswagen Commercial Vehicles

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest