Новий Volkswagen Multivan T7 став на конвеєр

Автор: Редакція | 04 Жов, 2021
Volkswagen Multivan T7 2021 року

Виробництво нового Volkswagen Multivan T7 стартувало в Ганновері, й для цього конвеєр виробника був суттєво модернізований.

Нове покоління Volkswagen Multivan T7, як відомо, пропонуватиметься лише у пасажирському варіанті, створеному як великий мінівен на дев’ять місць, й співіснуватиме ще пару років із нинішнім, більш комерційним T6.1.

Тим не менш, враховуючи перехід на нову платформу MQB Evo, завод у Ганновер довелось суттєво модернізувати. До речі, у лютому 2022 року на цьому ж конвеєрі стартує виробництво нового електричного фургона Volkswagen ID. Buzz.
Майбутнє Multivan

Volkswagen Multivan T7

Проте й вищезазначене рішення теж виглядає тимчасовим, адже завод у Ганновері вироблятиме комерційну техніку із ДВЗ лише до 2025 року. Після чого «звичайний» Multivan T7 переїде до Туреччини, на завод Ford.

Відповідно до угоди про співпрацю VW та Ford, нові генерації Tourneo та Tourneo Connect будуть також пов’язані із Caddy та Transporter.

На разі, новий Multivan пропонуватиметься з рядом двигунів, які будуть змінюватися в залежності від ринків, але в основному це будуть два бензинових варіанти (1.5 TSI на 130 к.с. та 2.0 TSI на 204 к.с.) й дизельний 2.0 TDI на 150 к.с.
На початку 2022 року має з’явитись перший плагін-гібрид в історії моделі – Multivan eHybrid. Цей варіант відрізнятиметься додатковим фарбуванням передніх крил, логотипами «eHybrid» та максимальною сумарною потужністю 217 к.с., яка передаватиметься вже через відому автоматичну коробку передач DSG.

Перші примірники нового Multivan очікуються в листопаді, тоді ж бренд надасть ціни на модель.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor.es

Галерея Volkswagen Multivan T7:
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest