Volkswagen представив кросовер Taigun для Індії

Автор: Редакція | 04 Лют, 2020

Німецький виробник Volkswagen показав адаптований під локальні потреби кросовер Taigun.

У жовтні 2012 року на виставці в Сан-Паулу був представлений концепт Volkswagen Taigun, який мав стати технічним родичем малолітражці up ! на платформі New Small Family.

Проте концепт оновили та на початку 2014 року вже в Нью-Делі показали оновлений варіант, після чого заморозили проект.

Тепер знову в індійській столиці відбулася презентація повністю готового до виробництва VW Taigun. Правда, від першого концепту йому дісталося лише ім’я.

Новий кросовер побудований на архітектурі MQB A0 і призначений не для глобального, а тільки для місцевого ринку.

Фактично, Taigun став аналогом європейського Vokswagen T-Cross і прототипа кросовера Skoda Vision IN, який дебютує теж на цій виставці. Й саме Skoda буде збирати обидві моделі на своїх потужностях в Індії.

Довжина нового Volkswagen Taigun – 4,2 метра, відстань між осями – 2,65 метра. Модель отримає світлодіодні головні фари і з’єднані смужкою задні ліхтарі, легкосплавні диски, панорамний дах. Дорожній просвіт становить «кросоверські» 205 мм, але привід тільки передній.

До моделі запропонують два бензинові мотори – літровий 115-сильний і 1,5-літровий 130-сильний. Коробки передач – шестиступінчаста механіка і семиступінчастий робот. Випуск моделі налагодять у 2020-2021 роках.

Раніш також повідомлялось, що група Vollkswagen очолила перелік виробників за найкращими продажами та збирається презентувати незабаром нову генерацію моделі Caddy.

Джерело: Motor1

Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest