Volkswagen офіційно перейменували у Voltswagen

Автор: Редакція | 30 Бер, 2021
Логотип Voltswagen

Voltswagen – тепер офіційно нова назва підрозділу Volkswagen в Америці. Перейменування підрозділу відбуватиметься до травня 2021 року.

Ще вчора у пресу потрапив прес-реліз Volkswagen з можливою зміною назви, а вже сьогодні це дійсно сталося, хоча дехто досі вважає це першоквітневим жартом.
«Ми можемо замінити літеру K на T, але те, що ми не змінюємо, – це прагнення бренду робити найкращі у своєму класі автомобілі для водіїв та людей», – сказав Скотт Кео, президент та генеральний директор Voltswagen of America.

«Ідея “народного автомобіля”- це тканина нашого буття. Від початку нашого переходу до електричного майбутнього ми говорили, що будуватимемо електромобілі для мільйонів, а не лише для мільйонерів. Ця зміна назви означає кивок у бік нашого минулого як народного автомобіля і в бік нашої твердої впевненості, що наше майбутнє полягає в тому, щоб бути електричним народним автомобілем».

Вочевидь, VW хоче провести грань між своїми електричними та автомобілями на ДВЗ. Електричні автомобілі матимуть зовнішній значок Voltswagen, а моделі із ДВЗ будуть носити існуючу емблему VW.
Брендинг Voltswagen вже розповсюджується через веб-сайт компанії та соціальні мережи.

«Voltswagen прагне бути послідовним у комунікаціях зі зростаючим електричним парком та бензиновими автомобілями. Протягом наступних кількох місяців ви побачите перехід бренду у всіх точках взаємодії з клієнтами», – повідомила старша віце-президентка з маркетингу американських брендів Voltswagen Кімберлі Гардінер.

Проте такий поворот подій досі здається дещо химерним для компанії, яка має у своїй лінійці у США лише один електрокар – кросовер ID.4.
Хоча компанія має амбіційні плани: продати мільйон електромобілів у всьому світі до 2025 року, до 2029 року на всіх ринках Група Volkswagen планує випустити понад 70 електричних моделей.

То ж, здається, Voltswagen – це не першоквітневий жарт.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Volkswagen ID.4:
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest