Volkswagen показав перше зображення оновленого Arteon

Автор: Редакція | 03 Чер, 2020
Volkswagen Arteon

Концерн Volkswagen почав кампанію з презентації оновленої моделі Arteon, яка з рестайлінгом перетвориться в нову лінійку.

До цього моменту з’явилось вже чимало шпигунських фотографій оновленого «Артеона», і зараз VW не тільки підтвердив значні зміни, а й назвав дату повноцінної прем’єри. Презентація рестайлінгового Volkswagen Arteon відбудеться 24 червня, і не виключено, що цього дня компанія покаже одразу чотири машини.
Перший тізер, звісно, трохи перевершує можливий вигляд майбутньої новинки заради загального ефекту. Однак навіть на дизайнерських скетчах добре помітно, що модель отримає нову оптику в стилі VW Golf, світлодіодну смугу поперек решітки радіатора та деякі інші косметичні зміни.

Головне нововведення в іншому: фактично цей тізер став першим офіційним підтвердженням намірів VW випустити універсал Arteon (хоча цей кузов краще назвати «Shooting-brake»). Очевидно, на європейському ринку Arteon Shooting Brake стане стильнішою і витонченою альтернативою звичайному Passat в «універсальному» кузові та практичнішою версією самого ліфтбека.

Крім доопрацьованої зовнішності й нового кузова, VW Arteon має отримати й нові електронні дівайси – зокрема, продуктивнішу мультимедійну систему MIB3 і комплекс електронних асистентів, що створюють у сукупності автопілот другого рівня. Працювати він зможе на швидкостях до 210 км/год.
Також обіцяють й допрацьовану моторну гамму, в яку може увійти й повноцінна гібридна установка.

Прем’єра ж «заряджених» Arteon з літерою R поки офіційно не анонсована. Можливо, їх покажуть разом зі стандартними ліфтбек й «Шутінг-брейком», але з тією ж імовірністю VW може й перенести прем’єру ближче до кінця року, щоб привернути до новинок більше уваги.

За припущеннями, такі «Артеони» оснастять дволітровим турбомотором від VW Golf R, який розвиває близько 330 к.с. – але за іншою версією, «заряджені» моделі можуть отримати й новітній 400-сильний мотор об’ємом 3,0 л конфігурації VR6.

Нещодавно Volkswagen представив новий кросовер Nivus, а також компанія оголосила подробиці нового Golf GTI.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея шпигунських фото Volkswagen Arteon:
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Volkswagen Arteon (універсал) шпигунські фото
Фотограф: Volkswagen Arteon (універсал) шпигунські фото
Фотограф: Volkswagen Arteon (шпигунські фото)
Фотограф:
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф:
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф:
Фотограф: Volkswagen

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest