Volkswagen скоротить виробництво через зменшення попиту

Автор: Роман Галімон | 31 Жов, 2019

Німецький концерн Volkswagen знизив прогноз на відвантаження автомобілів на 2019 рік, посилаючись на зниження попиту попри зростання прибутку брендів Porsche та Skoda.

Прибуток VW Group у третьому кварталі виріс на 37% до 4,82 млрд євро (5,36 млрд доларів). Аналітики Evercore ISI оцінили маржу Porsche у 16,8%, що значно перевершило Audi на 7,5% та бренд VW на 4,1%.

Читайте також:

За дев’ять місяців цього року прибуток збільшився до 14,8 млрд євро (16,4 млрд доларів). VW заявив, що уповільнення світового попиту буде узгоджено з планами постачання автомобілів у 2019 році, які були розроблені на основі попередніх років, але виявилися оптимістичними.

«Незважаючи на збільшення частки ринку, Volkswagen Group розраховує, що ринки автомобілів скоротяться швидше, ніж раніше передбачалося у багатьох частинах світу», – сказано в заяві VW Group у середу.

Збільшення попиту на моделі VW Tiguan та Touareg з більшою маржою допомогло компенсувати дев’ятимісячне падіння продажів марки VW. Очікується, що дохід підрозділу легкових автомобілів цього року зросте на 5% та буде становити від 6,5% до 7,5% протягом року.

Джерело: Autotimenews


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest