Volkswagen підготував новий кросовер Tavendor

Автор: Редакція | 31 Тра, 2022
Volkswagen Tavendor

Німецький бренд Volkswagen готує для китайського ринку новий кросовер Tavendor.

Китайське міністерство промисловості та інформатизації, як завжди, не стало приховувати новий кросовер, котрим став Volkswagen Tavendor. Фотографії новинки опубліковані на сайті відомства в якості омологації моделі.

Позашляховик випускатимуть на спільному підприємстві з FAW й новинка розташується в модельній лінійці нижче за Talagon. Фактично Tavendor є аналогом компактного кросовера Teramont X, який виробляє для Китаю інше СП – з SAIC.

Габарити новинки – 4936×2015×1756 мм. Відстань між осями – ті ж 2980 мм, як у Talagon і Teramont. Салон може бути тільки п’ятимісним, тоді як Talagon пропонується з шістьма або сімома посадочними місцями.

Volkswagen Tavendor

На сайті відомства опубліковані зображення двох версій Volkswagen Tavendor – стандартної та зі спортпакетом R-Line, до якого, серед іншого, входять інші бампери та кінцівики випускної системи.

Покупцям запропонують дволітрову бензинову «четвірку» у версіях на 186 та 220 к.с. у поєднанні з 7-ступеневим роботом із двома зчепленнями та опціональним повним приводом 4Motion. Пізніше в моторну гаму можуть додати 2,5-літровий 299-сильний V6 – від Talagon та Teramont X.

Volkswagen Tavendor надійде у продаж у третьому кварталі цього року у кількох комплектаціях. Очікується, що ціни стартуватимуть від 300 тисяч юанів (або 45 тисяч доларів).

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Volkswagen Tavendor:
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest