У Volkswagen готові обігнати «Теслу» до 2023 року

Автор: Редакція | 14 Вер, 2020

Німецька компанія Volkswagen розраховує до 2023 року випускати півтора мільйона електричних автомобілів на рік.

За кілька років Volkswagen вироблятиме більше електромобілів, ніж Tesla. Принаймні, в цьому впевнений глава профспілки Volkswagen Бернд Остерлох, якого цитує видання Welt.

За оцінкою Остерлоха, на заводі Tesla можна випускати від 300 до 500 тисяч електрокарів на рік. Оскільки таких заводів він нарахував три, за його підрахунками виробнича потужність «Тесли» становить від 900 тисяч до 1,5 мільйона машин щорічно. «Ми зможемо випускати стільки ж до 2023 року, а може бути й раніше», – заявив Остерлох.
Правда, підрахунки профспілкового лідера викликають сумніви. Дійсно, потужність заводів Tesla в Каліфорнії, Шанхаї та Берліні після завершення всіх робіт складе по 500 тисяч автомобілів на кожному.

Однак компанія вже розпочала будівництво підприємства в Техасі, потужність якого також буде не менше, ніж 500 тисяч електромобілів. Крім того, за чутками Tesla веде переговори про будівництво нових фабрик в Оклахомі, Британії, а також вибирає між Японією й Південною Кореєю. Таким чином, до 2023 року виробничі потужності «Тесли» можуть виявитися значно більшими за 1,5 мільйона електромобілів на рік.
Остерлох також згадав проект «Артеміда», над яким працює Audi. За його словами, цей проект повинен забезпечити технічну перевагу групи Volkswagen над Tesla.

До речі, нещодавно Volkswagen «засвітив» новий електричний позашляховик ID.6, а раніше Ілон Маск випробував хетчбек Volkswagen ID.3.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook та Twitter.

Джерело: InsideEVs

Галерея запуску завода Volkswagen ID.3:
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest