Новий Volkswagen Tiguan «засвітився» в електричній версії

Автор: Редакція | 15 Чер, 2022
Volkswagen Tiguan 2024 року

Нове покоління Volkswagen Tiguan може дебютувати в повністю електричній версії вже у 2024 році.

Нові шпигунські фотографії зафіксували модифікований тестовий «мул» Volkswagen Tiguan, і здається, що модель наступного покоління буде оснащена електричною силовою установкою.

До речі, нинішня генерація Tiguan була презентована у 2015 році, а позаминулого року кросовер отримав суттєве оновлення.

Перші висновки

Volkswagen Tiguan 2024 року

На фотографіях зображений тестовий мул, одягнений у модифіковану версію кузова кросовера поточного покоління. Існують значні зміни спереду, де закрита частина покриває верхній отвір решітки. Він розташований над оновленою нижньою решіткою радіатора та має агресивний дизайн переднього бампера.

Закрита решітка радіатора, товсті бічні пороги та відсутність видимих вихлипних труб ззаду змушують вважати, що ця модель оснащена електричним силовим агрегатом із живленням від акумуляторної батареї.

Tiguan наступного покоління знаходиться на ранній стадії розробки, і очікується, що закамуфльовані моделі виїдуть на дороги наступного року. Саме тоді можна буде побачити натяки на новий дизайн.

Нове покоління – стара платформа

Volkswagen Tiguan

Новий Tiguan може продовжувати їздити на поточній платформі MQB, навіть попри наявність у Volkswagen лінійки електромобілів на базі MEB.

Стара платформа могла б дозволити Volkswagen запропонувати Tiguan з м’яким гібридом, плагін-гібридом і повністю електричними силовими агрегатами. Широка лінійка силових агрегатів дозволить VW надати клієнтам дешевші альтернативи, оскільки бренд прагне стати повністю електричним.

За припущеннями, Volkswagen представить новий Tiguan у 2024 році, але новинка з’явиться у модельному 2025 році. Volkswagen, ймовірно, продовжить пропонувати Tiguan у двох варіантах довжини, причому в Північній Америці доступна лише версія з довгою колісною базою.

До речі, минулого року редакція Motorcar робила порівняння кросоверів Mazda CX-5, Ford Kuga та Volkswagen Tiguan.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Volkswagen Tiguan 2024 року:
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest