Volkswagen відмовиться від 60% автомобілів із ДВЗ

Автор: Редакція | 06 Кві, 2022

Volkswagen скоротить модельну лінійку із двигунами внутрішнього згоряння (ДВЗ) на 60% протягом 8 років.

Німецька автомобільна група Volkswagen не лише відмовиться від 60 відсотків своїх моделей із ДВЗ до кінця десятиліття, але й продаватиме менше автомобілів загалом.

Фінансовий директор компанії Арно Антліц розповів виданню Financial Times, що бренди групи зосередяться на виробництві більш прибуткових транспортних засобів преміум-класу.

«Ключова мета — не зростання, – сказав Антліц для FT. – Ми (більш зосереджені) на якості та прибутковості, а не на обсягах та частці ринку».

Антліц сказав, що VW скоротить свій асортимент бензинових і дизельних автомобілів, що складається щонайменше з 100 моделей кількох брендів, у Європі протягом наступних восьми років.

Припускається, що нова стратегія VW є ознакою глибоких змін в автомобільному секторі, який десятиліттями намагався збільшити прибуток, продаючи більше автомобілів щороку, навіть якщо це вимагало великих знижок.

Раніше вважалось, що колишній генеральний директор VW Group Мартін Вінтеркорн, який пішов у відставку через скандал «дизельгейт», ставив собі за мету перемогти Toyota та General Motors й зробити VW Group найбільш продаваним автовиробником у світі до 2018 року.

Нещодавно також стало відомо, Volkswagen дозволить Audi та Porsche виступати у Ф1, й виробник навряд чи повернеться на російський ринок.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Automotive News


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest