Volkswagen відновив продажі Golf 8 після виправлення помилки «софту»

Автор: Роман Галімон | 05 Чер, 2020

Німецький автовиробник Volkswagen усунув проблему з програмним забезпеченням на новому хетчбеку Golf восьмого покоління й продовжить продажі моделі.

Успіхи бестселера компанії Volkswagen нещодавно зазнали серйозного удару після виникнення проблем із програмним забезпеченням, пов’язаних із функцією екстреного виклику. Проблема була виявлена минулого місяця під час рутинних перевірок якості, що спонукали до екстреної зупинки продажів.

Тоді VW заявив, що виправлення буде готове до середини червня, і тепер програмні збої вирішені.
Проблема на автомобілях, які були вже виготовлені, але ще не поставлені, будуть вирішені незабаром до їхнього продажу. Крім того, VW також має відкликати 15000 автомобілів, які вже продані у Німеччині та потребують виправлення.

Це ж питання торкнулося й продажу пов’язаної платформою Skoda Octavia, але чеська марка поки не озвучила подібного повідомлення про виправлення програмного забезпечення.

Volkswagen Golf GTI 2020 року

Взагалі, то подібний софт встановлений на всіх «Гольфах», Octavia, а також Audi A3 та SEAT Leon, й всі ці моделі мають незабаром отримати подібне оновлення.

Відповідно до законодавства Європейського Союзу функція екстреного виклику є обов’язковою з 2018 року, про що написано на офіційному сайті ЄС – Europa.eu.

«Якщо ви купуєте нову модель автомобіля, дозволену до виробництва після 31 березня 2018 року, у ній повинна бути встановлена система eCall на базі 112, – сказано на сайті. – Це правило стосується як автомобілів, що мають не більше 8 місць, так й легких комерційних транспортних засобів. Якщо у вас вже зареєстрований автомобіль, ви не зобов’язані встановлювати пристрій eCall, але його можна встановити, якщо ваш автомобіль відповідає технічним вимогам».
Така система автоматично здійснює безкоштовний екстрений виклик, якщо автомобіль потрапив у серйозну ДТП. Автомобіль сам з’єднується з найближчим центром реагування з надзвичайних ситуацій, незалежно від того, де зареєстровано транспортний засіб.

Раніше повідомлялось, що універсали Skoda та Volkswagen провалили «лосиний тест», а також Volkswagen представив новий кросовер Nivus.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: Motor1

Галерея Volkswagen Golf 2019 року:
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest