Volkswagen зобов’язали викупити машини за «дизельгейтом»

Автор: Редакція | 26 Тра, 2020

Німецький виробник Volkswagen тепер зобов’язаний частково повернути клієнтам кошти за повернуті дизельні автомобілі.

Федеральний верховний суд Німеччини ухвалив рішення, згідно з яким покупці дизельних автомобілів Volkswagen отримали принципове право повернути своє авто виробнику і отримати часткову грошову компенсацію.
Відповідно до інформації Reuters, судді фактично підтримали рішення суду нижчої інстанції про те, що один із позивачів може повернути свій автомобіль VW для відшкодування збитку. Втім, компенсація буде лише частковою і залежатиме від того, скільки часу власник користувався автомобілем.

Рішення Федерального верховного суду має важливе значення, адже його позиція є орієнтиром для інших німецьких судів, які займаються розглядом справ, пов’язаних із дизельним скандалом навколо концерну Volkswagen. Загалом у німецьких судах розглядаються орієнтовно 60 тисяч позовів від власників дизельних авто VW, які вимагають відшкодування збитків.
Як повідомлялося, наприкінці лютого VW та Федеральне об’єднання центрів захисту прав споживачів Німеччини (VZBV) досягли домовленості щодо мирової угоди, що врегулювала би претензії 262 тисяч клієнтів, котрі володіли дизельними автомобілями з маніпульованим програмним забезпеченням, на загальну суму 830 мільйонів євро. Власники цих авто були повинні подати до 30 квітня в концерн заявку на виплату компенсації.

Раніше також стало відомо, що на Mercedes подали позов на 1 мільярд доларів через «дизельгейт».

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Deutsche Welle


Додати свій коментарСуд дозволив власникам повернути машини VW
Що таке дизельгейт?

Дизельний скандал навколо програмне забезпечення Volkswagen, яке дозволяло маніпулювати тестами на відповідність двигунів

Коли почався дизельгейт?

У 2015 році влада США ініціювала розслідування

Скільки Volkswagen втратив на дизельгейті?

У США врегулювання коштувало компанії 25 мільярдів доларів

Чи закінчився дизельгейт?

Нещодавно у Німеччині була підписана мирова угода з організацією VZBV
Pin It on Pinterest