Volkswagen може запустити бюджетний суббренд Jetta на інших ринках

Автор: Роман Галімон | 23 Тра, 2020

Німецька марка Volkswagen розглядає можливість розширення ринків для бренду Jetta, який успішно почав підкорювати Китай.

Суббренд Jetta з’явився на тлі популярної моделі Volkswagen, але у Китаї отримав цілу модельну лінійку, яка стала досить популярною. Вже через вісім місяців після запуску Jetta зарекомендувала себе як популярний та бюджетний бренд.

Фактично, Volkswagen на основі спільного китайського підприємства виробляє моделі на попередніх платформах, що дозволяює випускати доступні автомобілі. Тепер VW задумався над розширенням ринків збуту.
В інтерв’ю Automotive News Europe, президент Jetta Харальд Мюллер сказав, що бренд досяг близько одного відсотка частки ринку нових автомобілів: особливо Jetta здобула успіху завдяки ціновим пропозиціям, коли клієнти почали шукати нагальну альтернативу громадському транспорту на тлі коронавірусної кризи.

«Успішний старт, звичайно, також викликав інтерес з інших ринків світу, де представлений Volkswagen», – заявив Мюллер для Automotive News Europe.
Звісно, це не перший випадок, коли автовиробник створює бюджетний суббренд, де реалізує доступніші автомобілі. Наприклад, Nissan відродив бренд Datsun, Renault використовує марку Dacia.

Jetta VA3
Седан Jetta VA3 в Китаї

На даний час під брендом Jetta в Китаї продають седан VA3 та кросовери VS5 й VS7. VA3 є значно оновленою версією китайського Volkswagen Jetta попереднього покоління, тоді як VS5 та VS7 отримали своє походження від Seat Ateca та Seat Tarraco.

Й хоча поки немає жодного підтвердження того, що Jetta переміститься за межі Китаю, очевидно, що в разі такого рішення наступними кроками можуть стати ринки інших країн Азії.
Проте на європейських та американських ринках такий суббренд точно не з’явиться. По-перше, в Європі вже є доступні моделі Up! та Polo та доволі відомий бренд Skoda. А, по-друге, ані в Європі, ані в Америці, непотрібно створювати спільних підприємств, аби вийти на ринок, як це роблять всі автовиробники в Китаї.

До речі, Volkswagen показав бюджетний кросовер Jetta VS7 ще восени 2019 року, а за три місяці вже заявив про 30 000 проданих машин Jetta в Китаї.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея моделі Jetta:
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Autotimesnews
Фотограф: Autotimesnews
Фотограф: Autotimesnews
Фотограф: Autotimesnews

Додати свій коментарVolkswagen може запустити бюджетний суббренд Jetta на інших ринках
Що таке бренд Jetta в Китаї?

Це суббренд Volkswagen під яким в Китаї випускаються три моделі

Коли був представлений бренд Jetta в Китаї?

Бренд Jetta був презентований в Китаї у 2019 році

Чому розглядається можливість виходу Jetta на інші ринки?

Успішність суббренду Jetta довела, що таке рішення може працювати на певних ринках

Чи з'явиться бренд Jetta в Європі?

Навряд чи, бо в Європі у групи Volkswagen є інші бюджетні бренди
Pin It on Pinterest