Електрична вантажівка сконструйована з сидіннями суперкара

Автор: Роман Галімон | 28 Жов, 2019

Відома спортивна компанія Prodrive долучилася до проекту створення електричного вантажного автомобіля, в якому сидіння розміщені як у суперкарі McLaren F1.

Шведська стартова компанія Volta Trucks запросила Prodrive допомогти інженерувати свій новий повністю електричний вантажний автомобіль. Так, той самий Prodrive, який має шість титулів WRC, п’ять перемог у Ле-Ман та чотири кубки BTCC серед своїх досягнень, зараз працює над вантажівкою.

Поряд зі своїми автоспортними починаннями, компанія, що базується в Банбері, фактично працює над електрокарами та гібридними технологіями з 2001 року, тому це не зовсім новачок у цій справі. Й рендери вантажівки Volta підтверджують це.

Читайте також:

Volta хоче створити готовий прототип до літа наступного року, а метою є 100 км пробігу без зарядки з максимальною швидкістю 50 км/год.

16-тонний вантажний автомобіль також розробляється таким чином, щоб він був максимально сприятливим для пішоходів. Це означає, що водій буде сидіти центрально та на рівні очей з іншими учасниками руху, та матиме скління, яка забезпечує 220-градусне поле зору. Камери заднього огляду замість дзеркал мають усунути небезпечні сліпі плями.

Центральне сидіння означає, що два пасажирські сидіння розташовані з обох боків та позаду за водієм, тобто в стилі McLaren F1.

Вантажівка матиме розсувні двері, які мінімізують перекриття доріжок пішоходів чи велосипедистів, а задня частина Volta буде відповідати діючим стандартам для забезпечення сумісності з існуючими навантажувальними відсіками тощо.

Джерело: TopGear


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest