Volvo представила концепт майбутнього – Concept Recharge

Автор: Роман Галімон | 02 Лип, 2021
Volvo Concept Recharge

Шведська компанія Volvo представила новий концепт-кар під назвою Concept Recharge, який називає «маніфестом» для наступного покоління повністю електричних моделей.

Новий концепт являє собою значний зсув у дизайні електромобілів для бренду, який до цього часу виробляв лише повністю електричні моделі, засновані безпосередньо або в значній мірі на автомобілях із двигуном внутрішнього згоряння – XC40 Recharge та новий C40.
Recharge показує, як Volvo зможе внести нові пропорції у свої моделі, коли машини, що використовують нову окрему повністю електричну платформу, почнуть випускатися, починаючи з наступного покоління XC90.

«Наша концепція Recharge представляє маніфест повного електричного майбутнього Volvo Cars, а також нового типу автомобіля», – пояснив Робін Пейдж, керівник дизайну в Volvo.

«Він демонструє нові та сучасні пропорції, які поєднуються з підвищеною універсальністю, і показує, які технології можуть забезпечити дизайн».
Деталі дизайну

 

Volvo Concept Recharge
Volvo

Й хоча пропорцій концепту не розкрито, Concept Recharge здається доволі високим, аби відповідати лінійці позашляховиків із значком XC. Тим більше, форма кузова більше підходить для великого універсала зі збільшеним кліренсом.

За положенням коліс можна припустити, що колісна база майже така ж довга, як й кузов, з крихітними передніми і задніми звисами, щоб максимізувати внутрішній простір. Підлога повністю рівна, адже під нею вбудований акумулятор.
Concept Recharge також представляє мову дизайну наступного покоління Volvo, а також попередній вигляд автомобілів, що будуть після наступного XC90.

Решітку Volvo замінено, оскільки вона більше не потрібна для охолодження двигуна. На її місці встановлена нова конструкція «щита», яку доповнюють перероблені версії фар «Молот Тора», що використовуються на існуючих Volvo.

Volvo Concept Recharge

Ззаду, на плоскій задній частині використовуються вертикально інтегровані задні ліхтарі – це натяк на спадщину Volvo – але з новими інтегрованими аеродинамічними крилами, що розширюються зі швидкістю, для більшої аероефективності.

Інтер’єр

Volvo Concept Recharge

Concept Recharge також пропонує попередній вигляд нового покоління інтер’єру. Планування було побудовано з абсолютно рівної підлоги, і Пейдж описує інтер’єр як «скандинавську вітальню», спираючись на використання стійких та природних матеріалів.

Основну частину займає величезний новий 15-дюймовий сенсорний екран, на якому розташована інформаційно-розважальна система Volvo OS наступного покоління.
Й, звісно, Volvo запровадить нові технології автономії та безпеки для нових автомобілів. Дах обладнаний датчиком Lidar, побудований компанією Luminar, і Volvo заявляє, що ця технологія є «критичною» частиною її планів щодо майбутніх функцій безпілотного водіння.

Також раніше стало відомо, що Volvo майже відмовиться від седанів та універсалів, в той час як материнська компанія Geely показала флагманський кросовер у стилі Volvo.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Auto Express

Галерея Volvo Concept Recharge:
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest