Volvo передала електрокросовер XC40 для вивченням пожежникам

Автор: Редакція | 09 Тра, 2022
Volvo XC40 пожежники 2022

Компанія Volvo передала електричний кросовер XC40 Recharge для вивчення пожежній службі Бостона.

Орієнтований на безпеку бренд Volvo продовжує допомагати рятувальним службам вивчати сучасну техніку. Можна згадати, як позаминулого року Volvo надала десять машин, які скинули з 30-метрової висоти для імітації евакуаційних процедур із визволенням пасажирів.

Тепер пожежники отримали можливість вивчити електричний Volvo XC40 Recharge. У Volvo заявили, що передала повністю електричний позашляховик пожежній службі Бостона, аби бригади департаменту могли дізнатися більше про гасіння пожеж електромобілів.

Такі пожежі можуть бути особливо неприємними через батареї, які не просто загасити через їхню закритість та недоступність, на додаток до токсичної природи елементів батареї.

Volvo стверджує, що працівникам пожежної служби необхідно адаптувати свої процедури, щоб безпечно обійти великі акумулятори та високовольтну проводку електромобілів.

У Volvo зазначили, що такі автомобілі, як XC40, використовують у своїй конструкції «надвисокоміцну сталь», що вимагає ще більш спеціалізованих процедур, які повинні освоїти рятувальники.

Volvo XC40 Recharge

Шведський бренд також повідомив, що в XC40 вбудовані деякі системи захисту, які допоможуть пасажирам. Зокрема, йдеться про свого роду «клітку» для батареї, яка містить незалежно герметичні та охолоджувані модулі батареї. Ідея полягає в тому, щоб запобігти витокам, що часто призводять до тих неймовірно небезпечних пожеж, в яких електромобілі повністю вигорають.

Також у Volvo нагадали, що мають яскраво-кольорові кожухи для високовольтних проводів автомобіля, а також легкодоступний перемикач швидкого реагування, який може використовувати, щоб вимкнути автомобіль.

«Оскільки ми продовжуємо спостерігати зростання кількості повністю електричних транспортних засобів на наших дорогах, важливо дати нашим службам інструменти, необхідні для того, щоб вони могли ефективно виконувати свої екстрені процедури та забезпечити безпеку всіх причетних», – сказав Ерік Міллер, віце-президент Volvo у північно-східному регіоні США.

Раніше Volvo передала модель XC40 Recharge й для вивчення рятувальними службами Нью-Йорка.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: CarBuzz

Галерея Volvo XC40 Recharge:
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest