VW купить частину китайського виробника акумуляторів

Автор: Роман Галімон | 20 Січ, 2020

Volkswagen Group готова купити 20-відсотковий пакет акцій китайського виробника акумуляторів для електромобілів Guoxuan High-tech.

Як повідомили джерела Reuters, автовиробник вирішив прискорити свою стратегію розвитку будівництва електричних автомобілів.

За оцінками, угода стане першим прямим придбанням для компанії Volkswagen частини китайського виробника акумуляторів і все відбувається на фоні планів VW досягти мети у 1,5 мільйона проданих електрокарів на рік в Китаї до 2025 року (включаючи гібридні автомобілі).

 Читайте також:

Німецька марка, яка досі є найпопулярнішим в Китаї закордонним брендом, планує придбати частку в Guoxuan за допомогою дисконтованого розміщення приватних акцій протягом найближчих тижнів.

Виходячи з ринкової капіталізації Guoxuan в розмірі 2,8 мільярда доларів, 20-відсотковий пакет акцій компанії на сьогодні коштує близько 560 мільйонів доларів.

На думку видання Autonews Europe, деталі угоди здебільшого доопрацьовані, і дві компанії чекають на нові китайські регуляторні норми щодо розміщення приватних акцій.

Після купівлі акцій Volkswagen стане другим за величиною акціонером виробника акумуляторів з 20-відсотковим пакетом акцій Guoxuan, що підконтрольна засновнику Лі Чжен, який наразі має 25 відсотків.

Ситуація в Китаї

Варто додати, що завод Guoxuan розташований у китайському східному місті Хефей, де VW також будує електромобілі з компанією JAC Motor, одним зі своїх китайських спільних партнерів.

Крім того, для досягнення своєї мети продажів в Китаї, VW побудував за 2,5 мільярда доларів новий завод із виробництва електромобілів разом із партнером SAIC Motor. Завод матиме річну виробничу потужність 300 000 автомобілів.

До речі, найближчим конкурентом VW в Китаї можна назвати Tesla, яка на початку цього місяця почала виробництво автомобілів на потужностях за 2 мільярди доларів. Американський виробник електричних автомобілів планує будувати 250 000 транспортних засобів на рік у першій фазі розвитку заводу.

Таким чином, Китай може стати «гарячим» місцем для виробників електричних, гібридних та плагін-гібридних машин.

Однак скорочення державних субсидій вже спричинило серйозний удар по ринку, й продажі електрокарів вперше за кілька років впали. За прогнозами, продажі цього року не зміняться або незначно зростуть.

Галерея запуску завода Volkswagen ID.3:
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest