Який кросовер обрати? Рейтинги найкращих позашляховиків

Автор: Редакція | 11 Тра, 2021
Який кросовер обрати?

Рейтинги найкращих кросоверів не завжди пропонують ідеальний варіант, тому Motorcar пропонує одразу кілька рейтингів для правильного вибору моделі.

Вибір кросовера на даний момент може бути складним завданням, тому Motorcar пропонує одразу кілька рейтингів, що полегшать цю задачу.
Проте перш ніж обирати кросовер, як й будь-який автомобіль, потрібно визначитись із метою, яку має виконувати цей автомобіль. Це може бути компактний міський кросовер для невеликої родини, великий позашляховик для всієї родини або ж статусний преміальний кросовер.

Останнім часом, саме перші набирають все більшої популярності (принаймні в Європі), поступово витісняючи звичайні компактні хетчбеки. Все ж таки кліренс та іноді повний привід мають переваги.

Рейтинг компактних кросоверів

Топ-10 компактних кросоверів

Достатній кліренс, практичність та виразний екстер’єр дають таким SUV-ам можливість наблизитись до традиційних позашляховиків, а невисока ціна придбання та низькі експлуатаційні витрати роблять їх доступнішими.

Suzuki Ignis, Kia Stonic, Nissan Juke, Peugeot 2008, Skoda Kamiq та інші – якщо ви думаєте про ці автомобілів, то вам варто перечитати цей Топ-10 компактних кросоверів 2021 року.
Рейтинг «звичайних» кросоверів

Топ-10 найкращих кросоверів 2021 року

Якщо ж говорити про «звичайні» середньорозмірні кросовери, то тут вибір ще важчий. Сучасне автомобілебудування робить нові моделі просторими й практичними, а найкращі кросовери пропонують легкість кермування, спокійну їзду та високе положення над дорогою.

Про переваги та недоліки таких представників SUV-ів, як Honda CR-V, Citroën C5 Aircross, Mazda CX-5, BMW X3, Kia Sorento та інших можна прочитати в цьому рейтингу.

Рейтинг сімейних кросоверів

Рейтинг кросоверів топ -10

Проте іноді й «звичайного» кросовера іноді буває замало, коли велику родину та весь багаж не можна розмістити в одному автомобілі.

Раніше цю проблему вирішували мінівени та універсали, але з появою великих кросоверів, цей сегмент ринку теж почав змінюватись.

Якщо для вас ближчі Skoda Kodiaq, Audi Q5, Seat Tarraco чи Volvo XC60, то варто переглянути цей рейтинг.
Рейтинг найкращих вживаних кросоверів

Топ-10 найкращих вживаних кросоверів за 12000 євро

В тім, якщо про придбання нового кросовера не йдеться, то можна розглянути й варіанти купівлі автомобіля з вторинного ринку.

Про топ-10 найкращих «паркетників» вартістю менше 12 000 євро можна дізнатись в цьому матеріалі, де перераховані переваги та недоліки Opel Crossland X, Honda HR-V, Citroen C3 Aircross, Mazda CX-3 та інших.

Рейтинг вживаних преміальних кросоверів

Топ-10 вживаний преміальний кросовер

У випадку коли метою стоїть придбання статусного преміального кросовера теж можна зекономити. Адже такі позашляховики багато втрачають вже у перші роки після придбання.

Цікаві моменти про Volkswagen Touareg, Bentley Bentayga, BMW X5, Porsche Cayenne та Volvo XC90 можна знайти в цьому матеріалі.

До речі, про знецінення автомобілів нещодавно Motorcar публікував інший матеріал. Якщо ви не хочете, аби ваш автомобіль (новий чи вживаний) швидко «впав» у ціні варто перечитати рейтинг автомобілів, які найшвидше втрачають свою вартість одразу після придбання.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментарЯк обрати кросовер?
Який рейтинг компактних кросоверів 2021 року?

Читайте про відомі компактні кросовери Suzuki Ignis, Kia Stonic, Nissan Juke, Peugeot 2008, Skoda Kamiq

Які найкращі кросовери у 2021 році?

Читайте про відомі кросовери Honda CR-V, Citroën C5 Aircross, Mazda CX-5, BMW X3, Kia Sorento

Який рейтинг найкращих сімейних кросоверів 2021 року?

Найкращі кросовери для родини Skoda Kodiaq, Audi Q5, Seat Tarraco та Volvo XC60

Які найкращі вживані кросовери?

Читайте про найкращі вживані кросовери Opel Crossland X, Honda HR-V, Citroen C3 Aircross, Mazda CX-3

Які вживані преміальні кросовери кращі?

Вживані преміальні позашляховики Volkswagen Touareg, Bentley Bentayga, BMW X5, Porsche Cayenne та Volvo XC90
Pin It on Pinterest