Виробництво Genesis GV80 та Hyundai Palisade зупинено через брак деталей

Автор: Редакція | 20 Чер, 2020
Genesis GV80 2021 року

Виробничі лінії Hyundai, де збираються великі корейські позашляховики, зупинені через проблеми з постачальниками.

Через спалах коронавіруса у одного з постачальників, у Hyundai почалися перебої з отриманням деталей на три складальні лінії в місті Ульсан. В результаті корейський концерн із 15 червня вимушено поставив на паузу конвеєри, на яких виробляють великий кросовер Hyundai Palisade й преміальний Genesis GV80.
Подібні проблеми вже не вперше відбуваються з Hyundai-Kia: у лютому виробництво заморожували через брак електропроводки. І, схоже, в цій неспокійній реальності автомобільним компаніям доведеться жити ще деякий час. Буквально минулого тижня Kia зупинила два заводи після того, як у пари робочих виявили коронавірус.

При цьому GV80 – перший кросовер марки Genesis – дуже важливий для компанії. Автовиробник отримав на нову модель близько 10 000 замовлень, в той час як за минулий рік продажі бренду в США склали 21 233 машини.
За даними Just-Auto.com, продажі компанії за перші п’ять місяців 2020 року впали на 26%, а нові моделі здатні привабити нових клієнтів.

Раніше цього місяця Hyundai представив суттєво оновлений кросовер Santa Fe, а до цього показав «прокачану» Elantra у камуфляжі.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Genesis GV80 2021 року:
Фотограф: Genesis
Фотограф: Genesis
Фотограф: Genesis
Фотограф: Genesis
Фотограф: Genesis

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest