Виробник дисків BBS оголосив про можливість банкрутства

Автор: Роман Галімон | 18 Лип, 2020
Subaru WRX STI Diamond edition 2019 року

Виробник колісних дисків BBS оголосив, що опинився у складній фінансовій ситуації, виходом з якої може бути банкрутство.

2020 рік став важким для більшості автомобільних компаній, в тому числі через фінансові наслідки від коронавірусу. Й компанія BBS, за повідомленням джерел, стикнулась із банкрутством.

Для відомого німецького виробника це буде вже втретє, коли він потрапив у фінансові негаразди. У 2007 році компанія вже пережила банкрутство і тоді її придбала бельгійська компанія. Через кілька років сталося ще одне банкрутство, і станом на 2015 рік більшість акцій зосереджено у південнокорейської компанії Nice Corp.
Проте видання Autoevolution повідомило, що поточна фінансова криза для BBS є результатом «несподіваного зниження обіцяних платежів», як сказано у заяві BBS.

Інформація видання Motor Illustrated надає трохи більше розуміння. Компанія готова оголосити про банкрутство лише в Німеччині, й станеться це через зменшення попиту та припинення виробництва на фоні COVID-19.

Цей крок означає, що BBS не має просто зникнути. Швидше, відбудеться реорганізація, яка теоретично дозволить компанії продовжувати свою діяльність. Тим більше, зазначається, що BBS поки що продовжує звичайну роботу.
Цікаво, що виробник має угоди з багатьома гоночними серіями (зокрема із NASCAR) стосовно постачання дисків для гоночних автомобілів. Можливо, наявність таких контрактів дозволить витягнути BBS з фінансових проблем.

Нещодавно стало відомо, що бренд SsangYong опинився на порозі продажу через банкрутство, а раніше виробник Aston Martin продав частину акцій через складний фінансовий стан.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest