Вживані автомобілі з США зросли в ціні на 35 %

Автор: Редакція | 21 Гру, 2021

Середня ціна вживаного автомобіля у Північній Америці збільшилась на 35 % та перевищує 27 500 доларів.

Здавалось би, що ціна на вживані автомобілі має падати разом із віком транспортного засобу, проте в теперішніх реаліях не все так просто – що особливо помітно на прикладі ринку в США.

За даними видання Car and Driver, середня ціна вживаного автомобіля у Північній Америці досягла 27 000 доларів у листопаді, й у теперішньому місяці уже досягає 27 500 доларів.

Чому зростає ціна?

Mitsubishi Outlander 2021 перше зображення

Причини такого росту прості: обмежена пропозиція нових автомобілів (тут можна згадати дефіцит мікросхем, перебої в ланцюжках поставок і COVID-19) призвела до більшого попиту на вживані автомобілі.

Лише у США спостерігається значне зростання цін: 27 відсотків у Філадельфії, майже на 28 % у штаті Юта та 25 % у Теннессі. При цьому, було проаналізовано понад 95 відсотків усіх наявних уживаних транспортних засобів для продажу.

Кількість машин зменшується

Проте й пропозицій вживаних машин теж менше, ніж могло б бути. Зазначається, що кількість приватних оголошень наприкінці 2021 року приблизно на 16 відсотків нижча, ніж на початку року.

Аналогічна ситуація й на майданчиках перепродажу, де запаси вживаних автомобілів на 15 відсотків нижчі за минулий рік. Тим не менш, вже помічено невелике зростання: на кінець листопада у дилерів уживаних автомобілів у США зафіксовано 2,31 мільйона автомобілів на складах у порівнянні із 2,25 мільйонами на кінець жовтня.

При цьому вживані машини часто є новими моделями, адже на ринку присутня велика кількість автівок до двох років. Взагалі, приблизно два мільйони автомобілів, які виставлені на продаж на лотах дилерів у США, мають вік від двох до шести років.

Отже, можна очікувати, що незабаром із таким зростанням цін імпортувати машини із Північної Америки стане просто невигідно.

Хоча аукціони у США все ж залишаються привабливими за своїми пропозиціями. Так, раніше новий й розбитий Genesis GV70 виставили на аукціон, як й до того Dodge Durango SRT Hellcat.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest