Японія оголосила про плани заборони бензинових й дизельних авто

Автор: Редакція | 03 Гру, 2020
Honda Jazz Crosstar

Уряд Японії має намір спочатку заборонити продажі автомобілів із бензиновими та дизельними двигунами, а потім й продаж викопного пального.

Наприкінці року в країні оголосить про рішення заборонити продаж нових бензинових і дизельних автомобілів, включаючи гібриди, з середини 2030-х років. Як повідомило агентство Reuters, про це було оголошено в ефірі громадського японського телебачення NHK, що належить уряду Японії. Офіційне підтвердження може з’явитись вже наступного тижня.
У жовтні прем’єр-міністр країни Есіхіде Суга оголосив про план до 2050 року зробити країну повністю вуглецю-нейтральною. Це означає, що в Японії буде повністю заборонено використання викопного вуглеводневого палива, включаючи бензин. Таким чином, з моменту заборони продажу і до 2050 року користуватися старими бензиновими машинами буде дозволено.

В теорії під заборону можуть не потрапити двигуни внутрішнього згоряння, що використовують синтетичне паливо, що отримується за рахунок екологічно-чистої енергії. Також очевидно, що заборона не торкнеться водневих автомобілів, в яких паливо використовується для вироблення електроенергії й живлення електромотора.
Якщо повідомлення підтвердиться, Японія стане другою країною з клубу «Великої сімки», хто офіційно відмовиться від бензинових машин на користь електромобілів. Минулого місяця влада Великої Британії офіційно оголосила про заборону продажу бензинових і дизельних автомобілів з 2030 року, а плагін-гібридів із 2035 року. Як й Японія, Британія має намір до 2050 року стати повністю вуглецю-нейтральною країною.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: InsideEVs


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest