«Запорожець» 1965 року виставили на аукціон за 18 тисяч доларів

Автор: Роман Галімон | 07 Чер, 2020
ЗАЗ 965А

Американський салон вживаних автомобілів виставив на продаж український автомобіль ЗАЗ 965А 1965 року за 17 895 доларів.

Виявляється попит на старі радянські автомобілі існує навіть за океаном. Саме в штаті Массачусетс (США) колишній громадянин СРСР вирішив організувати продаж вживаних машин із радянського минулого.
Звісно, основним «бізнесом» відкритого автосалону є перепродаж вживаних та відремонтованих сучасних європейських та американських машин, проте непогано долю в ньому також складає й імпорт та продаж мотоциклів «Урал».

Саме мотоцикли з коляскою доволі популярні у Штатах серед байкерів та просто фанатів «класичних» байків.

Й на фоні вищезазначеного, мабуть, й виникла спроба продавати ще й вживані машини радянського автопрому. Зокрема, серед пропозицій салону можна знайти «Лади», «Волги» та «УАЗи».

Наприкінці переліку машин автосалону можна побачити й два ЗАЗа: 965А 1965 року та 968М 1990 року. Як стверджує, компанія всі машини в салоні відремонтовані та готові рушити до нового власника в будь-який момент.
Єдина проблема – ціна: за перший із зазначених «Запорожців» просять 17 895 доларів, а за другий й відповідно новіший – 18 495 доларів.

Цікаво, чи зможуть продати ці машини за такої ціни, проте в портфоліо компанії вже є кілька проданих радянських машин. Однак, жодного ЗАЗу ще не було продано.

Як би там не було, але схоже у США більше цінують українську «класику», ніж в Україні. Може варто налагодити морські відправлення ЗАЗів до Америки?

Раніше повідомлялось, що ЗАЗ зібрав тестову партію Lada, а сама Lada вирішила залишити ринок Європи.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Галерея ЗАЗ 965А:
Фотограф: Alphacars.com
Фотограф: Alphacars.com
Фотограф: Alphacars.com
Фотограф: Alphacars.com
Фотограф: Alphacars.com
Фотограф: Alphacars.com
Фотограф: Alphacars.com
Фотограф: Alphacars.com
Фотограф: Alphacars.com

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest