Будівництво заводу Tesla у Німеччині опинилось під загрозою

Автор: Роман Галімон | 17 Лют, 2020

Компанія Tesla знову зіштовхнулась з проблемами у підготовці будівельного майданчика для нового заводу у Німеччині.

Запроектований завод Tesla в Європі отримав чергові перепони, які можуть відкласти проект на кілька місяців.

Вищий адміністративний суд Берліна-Бранденбурга виніс тимчасове розпорядження щодо подальшого вирубу лісу, скасувавши постанову нижчого суду, яка відхилила запит екологічної групи Gruene Liga Brandenburg (Зелена ліга Бранденбурга). Суд заявив, що прийме остаточне рішення щодо скарги найближчими днями.

Tesla та уряд землі Бранденбург, де будується завод, мають до середини вівторка відповісти суду і дотриматись цього терміну. Про це через Twitter заявив міністр економіки Бранденбург Йоргер Штейнбах, додавши, що потім вони «покладаються на оперативне рішення суду».

Проблема полягає в тому, що Tesla має очистити територію під будівництво від дерев до середини березня. Відповідно до законів Німеччини, всі будівельні роботи такого роду мають відбуватися до періоду розмноження у дикій природі. Якщо цього не станеться, то будівництво доведеться на шість-дев’ять місяців.

Раніше Tesla вже зустріла опір місцевих активістів, які стверджують, що Гігафабрика американського виробника буде споживати занадто багато води та може виснажити місцеві водні ресурси. Проте компанія продовжує працювати над майданчиком й вже розчистила його від залишків боєприпасів часів Другої світової війни на площі, що дорівнює 150 футбольним полям.

Слідкуйте за останніми новинами на нашому каналі у Telegram.

Джерело: Automotive News Europe

Фотограф: REUTERS
Фотограф: Sean Gallup/Getty Images

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest