На ЗАЗ випускатимуть Mercedes

Автор: Редакція | 16 Сер, 2021
ЗАЗ виробництво автобус Mercedes

ЗАЗ готується збирати автобуси під маркою Mercedes. Як стало відомо Motorcar, перша партія буде виготовлена вже 2021 року.

Запорізький автомобілебудівний завод (АТ «ЗАЗ»), що входить до корпорації «УкрАВТО», ще наприкінці 2019 року мав наміри налагодити виробництво приміських автобусів малого класу А09 на шасі Mercedes-Benz.

Тоді повідомлялось, що новина ще має пройти процес сертифікації, а взагалі розрахована на 36 пасажирів і отримає двигун Mercedes-Benz 4D34i робочим об’ємом 3,9 л екологічного класу Евро5.
Нові плани – новий логотип

Автобуси ЗАЗ

На разі стало відомо про відновлення на ЗАЗ проекту створення автобусу А09, й тепер він навіть може офіційно отримати логотип Mercedes.

Як розповів спеціально для Motorcar прессекретар корпорації «УкрАВТО» Дмитро Скляренко, перша дослідно-промислова партія машин буде випущена у вересні 2021 року.

«На заводі при створенні конструкції керувалися рекомендаціями компанії Mercedes-Benz (MB) для виробників автобусів з використанням двигуна, коробки передач та задньої підвіски МВ, – зазначив Скляренко. – Виконання цих рекомендацій дозволяє нам після проходження аудиту конструкції і виробництва отримати дозвіл на установку логотипу МВ на вироблений автобус. Такий аудит належить пройти і нашому підприємству після складання дослідно-промислової партії машин».
На разі планується, що автобус буде призначений для внутрішнього ринку, але у перспективі можливий експорт автобуса в країни, де діють екологічні стандарти Євро-5.

Після проходження аудиту, серійне виробництво має стартувати на початку 2022 року.

Раніше також повідомлялось, що на ЗАЗ випустять 10 000 автомобілів Renault до кінця 2021-го, а на початку року в Запоріжжі стартувало виробництво двох моделей Kia.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest