Женевський автосалон повертається в 2022 році

Автор: Редакція | 29 Тра, 2021
Женевський автосалон 2022 року

Женевський автосалон (GIMS) відбудеться 2022 року й організатор обіцяє суттєву еволюцію відомого автошоу.

28 лютого минулого року уряд Швейцарії заборонив публічні заходи з кількістю людей понад 1000 осіб, намагаючись уповільнити поширення коронавірусу в країні, змусивши організаторів Женевського автосалону 2020 року скасувати подію.
Кілька місяців по тому пандемія спричинила чергове скасування одного з найважливіших шоу в автомобільній промисловості, і організатори навіть не починали планувати виставку.

На щастя, у багатьох регіонах Європи поступово налагоджується ситуація, і люди сподіваються повернутися до звичного життя. Таким чином, для організації Женевського автосалону з’явилось світло в кінці тунелю й оголошено про повернення автошоу в 2022 році.

Це дійсно чудова новинка, й це може бути відновленням проведення міжнародних автосалонів, адже за останній час відбулось лише кілька оффлайн подій в Китаї.
Женевський автосалон має відбутися між 19 та 27 лютого 2022 року, а для офіційної преси заплановані дні між 17 та 18 лютого. До цього часу GIMS зазвичай проводився в перших числах березня, але, можливо, антипандемічні та інші фактори призвели до більш ранньої дати на наступний рік.

Зацікавлені учасники повинні зареєструватися до середини липня 2022 року, й для всіх відвідувачів організатори обіцяють «захопливу еволюцію» виставки у Женеві, яка «істотно відрізнятиметься від минулого». Організатори не надають більше подробиць про зміни, але  визнають, що все залежить від умов пандемії в лютому наступного року.
«З відправленням заявочних пакетів ми зараз офіційно розпочинаємо організацію GIMS 2022. Ми з командою ледве дочекались представити свою концепцію учасникам, а згодом й громадськості. Ми справді сподіваємось, що ситуація зі здоров’ям та відповідні політичні норми щодо Covid-19 дозволять нам втілити його в життя», – прокоментував Сандро Мескіта, генеральний директор GIMS.

Більше деталей буде представлено протягом «найближчих тижнів».

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest