Женевський автосалон прагнуть провести 2021 року

Автор: Редакція | 19 Вер, 2020

Женевський автосалон може відбутися 2021 року, але лише як подія для медіа видань та запрошених гостей.

Цьогорічний Женевський автосалон скасували майже перед його початком у березні, а вже у червні організатори скасували й подію 2021 року, оскільки опитування показало, що більшість експонентів напевно не братимуть участі, а натомість віддали перевагу поверненню на виставки у 2022 році.

Більш того, вони оголосили про намір продати права на шоу, оскільки скасування цьогорічного Женевського автосалону обійшлося їм приблизно у 11 мільйонів швейцарських франків (10,1 мільйонів євро). Кантон Женеви запропонував надати позику для покриття витрат, але попри це організатори не могли вийти з фінансової кризи.
Були сподівання, що права на виставку викупить виставковий центр Palexpo, де він проводиться, але за ціни 15 мільйонів швейцарських франків (13,9 мільйонів євро) сторони не домовились.

На разі стало відомо, що Женевський автосалон може відбутися наступного року. Згідно з інформацією Automotive News Europe, на виставку 2021 року вже запросили автовиробників та їхніх гостей.

Проте, це буде певною мірою закрита подія, адже на відміну від попередніх Женевських автосалонів триватиме лише три дні й буде обмежена представниками засобів масової інформації. Жоден автовиробник ще не підтвердив свою причетність, і влада ще не затвердила цю заявку.
Як повідомляється, шоу проводитиме Palexpo та ньому поєднуватимуться як фізичні, так й цифрові елементи.

За припущенням, базовий пакет коштує 150 000 франків (139 042 євро) і дозволить автовиробникам показати один автомобіль та запросити до 10 представників медіа. Топовий пакет коштуватиме 750 000 франків (695 129 євро) та дозволить представити чотири машини, а також прийняти 100 гостей.

Залишається з’ясувати скільки автовиробників готові відвідати подію 2021 року, адже цілком можливо, що вони можуть просто обрати власну подію або зробити онлайн презентацію, як це було зовсім нещодавно з Mercedes S-Class, Maserati MC20 та Nissan Z Proto.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook та Twitter.

Джерело: Carcoops

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest