VW Golf восьмого покоління ледь не провалив краш-тест

Автор: Редакція | 19 Гру, 2019

Під час краш-тестів на новій генерації Volkswagen Golf виявили «критичні неполадки», але все одно видали «Гольфу» п’ять зірок.

Потенційний європейський бестселер взяв участь в черговій сесії випробувань європейської асоціації EuroNCAP. Експерти виявили високий рівень захисту передніх пасажирів при лобових зіткненнях як з частковим, так і з повним перекриттям: зафіксовано лише певний ризик травм грудної клітини пасажира. Бічний удар “Гольф” витримав на 15,5 балів з 16, причому дослідники окремо відзначили стабільність силового каркасу салону.

Читайте також:

Крім того, високі оцінки отримали робота системи екстреного гальмування та кріплень дитячих крісел: задніх пасажирів VW Golf захищає на 89%. Небезпеку для пішоходів представляють тільки передні стійки і кромки лобового скла.

Тим часом, під час бокового удару експерти EuroNCAP виявили небезпечну особливість хетча: при зіткненні у автомобіля відкрилася пасажирська двері з боку водія.

«Відкриття дверей під час удару штрафується EuroNCAP з самого початку, тому що позначає критичний ризик для пасажирів випасти з автомобіля під час зіткнення. Зараз такі ситуації трапляються вкрай рідко, і дуже важливо, щоб в VW знайшли причину цього», – заявив один з керівників EuroNCAP Міхель ван Ратінген.

Проте, ця обставина не завадила «Гольфу» набрати за сукупністю результатів вищу оцінку в п’ять зірок. Серед інших учасників сесії, що відзначилися високими оцінками, згадуються, також Audi Q8, Ford Puma і новий Nissan Juke.

Джерело: Motor1

Галерея VW Golf на краш-тесті EuroNCAP:
Фотограф: EuroNCAP
Фотограф: EuroNCAP
Фотограф: EuroNCAP
Фотограф: EuroNCAP
Фотограф: EuroNCAP
Фотограф: EuroNCAP
Фотограф: EuroNCAP
Фотограф: EuroNCAP
Фотограф: EuroNCAP
Фотограф: EuroNCAP

Додати свій коментар










Pin It on Pinterest