«Машини звучать як електричні зубні щітки» – Андретті про електрокари

Автор: Роман Галімон | 09 Жов, 2019

Чемпіон Ф1 1978 року Маріо Андретті піддав сумніву видовищність перегонів на електромобілях та гонки Формули Е.

Американський гонщик, який здобув безліч титулів у різноманітних перегонах, воліє не відвідувати етапи Формули Е, хоча його син Майкл володіє командою Andretti Autosport, що виставляє машини в тому числі й електричній серії.

«Я ненавиджу проявляти негатив в такий день, як сьогодні, – сказав 79-річний Андретти в інтерв’ю Drive Tribe на черговому етапі NASCAR, куди його запросили пілотувати пейс-кар в якості почесного гостя. – Але я маю сказати це, бо це правда – я не найбільший шанувальник електромобілів.

У мого сина є команда в Формулі Е. І одного разу власник серії Алехандро Агаг сказав йому: “Майкл, коли-небудь я хотів би зробити інтерв’ю з твоїм батьком”. А Майкл відповів: “Не думаю, що у вас вийде”. Справа в тому, що я вважаю: без шуму від гоночних машин втрачається половина гострих відчуттів, захоплення.

Хоч я й прихильник класики, в цілому я люблю прогрес, люблю технології. Завжди дивлюся вперед, а не назад. Але у мене є деякі сумніви. Чи можете ви собі уявити, що приходите на гонки сток-карів, а там машини звучать як електричні зубні щітки? Думаю, люди після першого кола просто підуть звідти пити пиво. Вважаю, що спорт буде живий доти, поки існує рев моторів».

Читайте також:


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest