Audi припустила прихід до Формули 1 у 2026 році

Автор: Редакція | 22 Гру, 2021
Audi e-tron GT (тізер)

Автомобільний бренд Audi повідомив FIA, що дуже близький до прийняття остаточного рішення із приходу до Ф1.

Volkswagen Group оцінює приєднання Audi та Porsche до Ф1 з 2026 року, коли плануються серйозні зміни правил для впровадження нових, більш екологічних силових агрегатів та значного зниження витрат на гонки.

У результаті представники німецької автомобільної групи були включені в обговорення нових технічних регламентів, включаючи оновлений аспект із використанням екологічно чистих видів палива та більшої електричної складової.

Вже на фініші

Audi e-tron GT (тізер)

У листі, адресованому президенту FIA Жану Тодту, який потрапив до видання Autocar, генеральний директор Audi Маркус Дюсманн і керівник відділу технічних розробок Олівер Хоффманн написали: «Завдяки вашим зусиллям ми наблизилися до фінішу. Нещодавно ми побачили, що досягнуто ще однієї віхи – першого проекту технічного, спортивного та фінансового регламенту… Ми віримо, що він містить задовільні рішення для всіх цілей».

Далі в листі підкреслюється, що будь-яке рішення про прихід до автоспорту має бути схвалене наглядовою радою Volkswagen Group, але додається: «Ми з нетерпінням чекаємо співпраці з вами та вашою командою, щоб завершити цей важливий процес і підтвердити наш вступ у Формулу 1 на початку наступного року».

Audi чи Porsche?

Porsche Mission R

Наразі, в листі немає жодних згадок про Porsche та його прагнення до участі в Ф1. Можливо, у Volkswagen Group все ж оберуть Audi, аби боротись з одним із прямих конкурентів – Mercedes.

Також неясно, чи з’явиться повністю заводська команда Audi чи буде обраний формат постачальника двигунів. Вважається, що компанія веде переговори з McLaren та Red Bull про партнерство, а також обговорюються долі в гоночних командах.

Однак, хоча McLaren визнала переговори з Audi на «ранній стадії», вона заявила, що інші потенційні партнери також ведуть переговори з нею з метою інвестування або в гоночну команду, або в цілу групу компаній.

На разі, Audi готується до виступів на «Дакар» із своїм прототипом RS Q e-tron, а у Porsche має своє бачення на повернення до Ф1.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest