Дакар-2020, Етап 10: Тріо Honda перемогло суперників

Автор: Роман Галімон | 15 Січ, 2020

Хоан Барреда Борт став найкращим гонщиком в заліку мотоциклі в десятий день «Дакара», який був скорочений через погодні умови.

Організатори ралі-марафону «Дакар» достроково зупинили десятий спецділянку гонки з міркувань безпеки. Причиною стало погіршення погодних умов: посилилися пориви вітру.

Учасників всіх категорій достроково відправили на бівуак після 345 км дистанції, а результати етапу зарахували за позначкою на 223 км.

В категорії мотоциклів найшвидшим на етапі став іспанець Хоан Барреда Борт, який до цього лідирував на кожній контрольній точці.

Барреда на хвилину випередив лідера загального заліку та напарника по Honda Рікі Брабека, який зміг ще збільшити свій відрив від Пабло Кінтанілья, бо чилієць на 10-му етапі виявився тільки сьомим.

Найкращий з KTM Тобі Прайс фінішував четвертим й таким же він йде у загальному заліку з відставанням у 28 хвилин.