Дакар-2021, Етап 3: Прайс вирвав перемогу в Бенавідеса

Автор: Роман Галімон | 05 Січ, 2021
Тобі Прайс, KTM

Гонщик KTM Тобі Прайс на останніх кілометрах випередив суперника з Honda Кевіна Бенавідеса лише 33 секунди й виграв третій етап Дакара-2021.

Хоан Барреда в якості лідера заліку мотоциклів розпочинав 629–кілометровий етап, з яких 403 км були гоночними. Й вершнику з Honda довелось прокладати маршрут своїм суперникам, яким було вже легше орієнтуватись по прокладеним слідам на аравійських пісках.

Позаду Барреди їхав його напарник Рікі Брабек та Пабло Кінтанілья на Husqvarna. Проте вже на першому контрольному пункті після 43 км гонщики почали втрачати темп. Іспанець програвав 8 хв, в той час як американець 5 хв.

А ось, Тобі Прайс вирішив виправити свій вчорашній провал й почав з найкращого часу на першій ділянці, який щоправда був перекритий Бенавідесом. Саме аргентинець взяв на себе роль лідера команди Honda на цьому етапі.

Бенавідес зміг виграти майже всі спецділянки й довгий час вибудовував перевагу над Прайсом: від двох секунд на СД1 до 33 секунд на 217 км. Проте далі Прайс почав скорочувати відставання й на фінальних відрізках випередив суперника, перевершивши його на 16 секунд.

Брабек, Барреда, та Кінтанілья фінішували з відставанням більше 20 хв за межею топ-20.

Все це дало можливість Скайлеру Хоузу та новачку Сему Сандерленду увійти у топ-5. Проте їх обох випередив ще один гонщик на KTM – Маттіас Валькнер, який зазнав великих проблем на попередньому етапі.

Більш того Хоуз очолив загальний залік із відривом лише 33 секунди від Бенавідеса.

Єдиною втратою став схід Ендрю Шорта, який зазнав механічних проблем після 273 км спецділянки ще у понеділок. Американець, який зайняв 10-е місце у випуску 2020 року, був змушений залишити змагання.