Дакар-2021, Етап 4: Аль-Аттія здобув третю перемогу

Автор: Роман Галімон | 06 Січ, 2021
Нассер Аль-Аттія, Toyota

Гонщик Toyota Нассер Аль-Аттія знову переміг на етапі Дакара-2021, але лідером заліку позашляховиків залишається екіпаж Стефана Петранселя на Mini.

Четвертий день змагань, який проходив від Ваді-Аль-Давасіра у напрямку Ер-Ріяду, запропонував учасникам найдовший 813-кілометровий етап у випуску «Дакара» 2021 року. Проте спеціальні ділянки складались «лише» з 337 км, які були в основному швидкісними.
Тому єдина навігаційна помилка могла привезти до втрати дорогоцінну часу, що сталося минулого дня з екіпажом Карлоса Сайнса, який втратив 30 хвилин, аби повернутись до попереднього контрольного пункту.

Читайте також:

Нассер Аль-Аттія першим відкривав спецділянку, а за ним їхали новачок Хенк Латеган, й третім Стефан Петрансель.

Цікаво, що першу СД найкраще пройшов Сайнс, але потім все ж втратив темп й фінішував лише п’ятим, пропустивши ще й Себастьяна Льоба, який нарешті проїхав безпроблемний етап.

Аль-Аттія та Латеган змагались лише між собою буквально за секунди, проте на фініші новачок Toyota все ж втратив багато й був третім із відставанням у півтори хвилини.

Скористатися цим зміг Петрансель, який відпустив переможця етапу лише на 11 секунд, й у загальному заліку гонщик X-Raid Mini зберіг лідерство з відривом у майже 5 хвилин.

Сайнс же програв лідеру 2хв56с, й тепер програє своєму напарнику по Mini вагому 36 хв, закріпившись на третій позиції в заліку.

В той же час, Льоб зміг піднятися на 4-е місце у загальному заліку, хоча його відставання від Петранселя збільшилось до 48 хв.

Якщо розриви будуть змінюватись такими темпами, то забрати лідерство в зальному заліку у «Містера Дакара» буде дуже важко.
Четвертий етап не минувся й без технічних втрат.

Екіпаж литовця Вайдотаса Жала, після потужного першого етапу, у понеділок зіткнувся з несправностями коробку передач, які були за ніч виправлені. Проте, на третьому етапі виникла інша проблема – двигун, відмова якого зупинила машину остаточно.

Бернхард тен Брінке після аварія на попередньому етапі, де розбив свою Toyota, не вийшов на етап. Незважаючи на спроби Тіма та Тома Коронелів допомогти своєму землякові, нідерландцю з рештою довелося телефонувати до служби підтримки для евакуації.

Завтра учасників чекає п’ятий етап, який пройде від Ер-Ріяда до Аль-Кайсумі та складеться з 456 км гоночної дистанції.

Загальний залік Дакар-2021, позашляховики, 4 етап:

Поз Пілот Машина Час/Відставання
1 Stephane Peterhansel Mini 13hr15ms12s
2 Nasser Al-Attiyah Toyota 4m58s
3 Carlos Sainz Mini 36m19s
4 Sebastien Loeb BRX 48m14s
5 Henk Lategan Toyota 48m44s
6 Jakub Przygonski Toyota 49m16s
7 Matthieu Serradori Century 51m58s
8 Khalid Al Qassimi Peugeot 59m19s
9 Martin Prokop Ford 1hr08m51s
10 Nani Roma BRX 1hr17m50s

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest