Феттель готовий повернутися до Red Bull Racing?

Автор: Роман Галімон | 08 Лип, 2020
Феттель на Servus TV

Німецький гонщик Ф1 Себастьян Феттель може перейти наступного року до команди Red Bull Racing, з якою здобув свої чотири титули Ф1.

Феттель залишився без контракту з Ferrari після того, як під час «коронавіруса» Скудерія вирішила підписати угоду з Карлосом Сайнсом.

Як вже з’ясувалось на першому етапі Ф1 2020 року в Австрії, Себастьяну взагалі не зробили жодної пропозиції щодо продовження контракту з Маранелло, хоча раніше стверджувалось, що німець сам відхилив пропозиції через малу зарплатню та однорічну угоду.
Проте виявилось, що у Ferrari просто вирішили розпрощатися з чотириразовим чемпіоном Ф1 та зробити ставку на Шарля Леклера, з яким вже підписано багаторічний контракт.

Тому, зрозуміло, що Феттель тепер шукає можливості продовження кар’єри в інших командах й Red Bull Racing може бути гарною альтернативою.

Спочатку Себ був помічений протягом вікенду в боксах «енергетичної» команди, а тепер він прийшов на телеканал, яким володіє Дітер Матішец (власник компанії Red Bull).
Пропонуємо основні цитати Феттеля на каналі Servus TV, яке зібрало видання F1-Insider.com, а висновки, як кажуть, робіть самі.

Феттель на Servus TV

Феттель про:

останню гонку: Німець пожалівся на поганий сон. «Я провів день у горах. Це допомогло мені розслабитися».

розворот: «Я не мав такого робити, жодного питання. Це мене справді дратувало».

критику Ніко Росберга: «Ніко завжди в своїх коментарях вміє підколоти».

Шарля Леклера: «Маю визнати, він провів дуже хорошу гонку».

роль зарплати у відмові Ferrari: «Гроші не мали значення і не були б проблемою».

сезон 2020 року: «Я намагаюся зробити кращу роботу, ніж вчора».

майбутнє: «Я ще не прийняв рішення і нічого ще не знаю. Але важливо знайти оточення, яке підходить. Гонки – це моє життя, і я відчуваю себе комфортно у Формулі 1».

його час у Ferrari: «Мені дуже сподобався час у Ferrari, але я також втратив й багато енергії».

консультанта Red Bull Гельмут Марко: «Я подзвонив йому відразу після того, як розлучився із Ferrari. Перш за все, просто попросити поради, оскільки ми знаємо один одного давно».

Mercedes: «Мені відомо про ситуацію в Mercedes, а також знаю, що вони задоволені двома гонщиками».
Цікаво, що на шоу також були присутні шеф команди Red Bull Крістіан Хорнер та гонщик команди Макс Ферстаппен й обидва начебто виявили розуміння поточної ситуації Феттеля.

Хорнер: «Себ потребує хорошого середовища, але нам важко допомогти йому, бо ми не думали, що він є на ринку, і що Ferrari буде так ставитися до цього».

Більш того, Ферстаппен навіть готовий працювати з німцем у випадку його повернення до Red Bull: «У команді можуть працювати два типи переможців – як Даніель (Ріккардо) і я. У мене не було б проблем із Себом у якості партнера по команді».
Підсумовуючи варто відзначити, що для Феттеля зараз гроші не є важливою умовою, а у Red Bull одразу дізнались про ситуацію з контрактом німця (через Марко), а Ферстаппен готовий працювати з таким напарником.

На фоні невиразних виступів Алекса Албона, повернення Феттеля могло б стати гарною мотивацією навіть для Honda вирішити залишитись у Ф1 ще довше.

До речі, Феттель приїздив на зимову подію Red Bull ще на початку року. То коли чекати на оголошення контракту?

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest