Формула 1 збереже триденний формат

Автор: Роман Галімон | 15 Жов, 2019

На Гран Прі Японії знову відновились припущення, що Формула 1 може перейти на дводенний формат, але спортивний директор Ф1 Росс Брон заперечив такі чутки.

Через тайфун третя практика Гран Прі Японії була скасована, а кваліфікація перенесена на ранок неділі. Таким чином, етап Ф1 відбувся фактично за два дні, хоча й з перервою у суботу.

Читайте також:

Варто зазначити, що у паддоку вже давно обговорюється ідея проведення Гран Прі в рамках дводенного вікенду (субота та неділя). Такий «сценарій» начебто може скоротити видатки команд.

Проте Росс Брон після Гран Прі Японії заявив, що поки дводенний формат не розглядається.

«Після відмінної неділі у Сузуці знову відновилася дискусія з приводу форматів гоночних вікендів, – написав Браун у своїй традиційній колонці за підсумками Гран Прі. – Ми звичайно обговоримо це з організаторами, командами, а також врахуємо думку уболівальників.

Говорячи відверто, з боку всіх учасників й особливо організаторів є сильне бажання зберегти триденний формат, але змінити розклад. Так, японська неділя подарувала нам відмінне шоу, яке вмістилося в кілька годин, однак робити так постійно неможливо через конфлікт із гонками підтримки.

Тому після ретельного аналізу ми прийшли до висновку, що краще залишити три дні, при цьому змінити розклад п’ятничних тренувань, а суботню кваліфікацію і недільну гонку залишити як є.

Оскільки кількість Гран Прі зросте й навантаження на команди треба скорочувати, ми хочемо зробити так, аби учасники могли приїжджати на трасу на день пізніше. Про деталі поговоримо, коли наприкінці місяця буде опублікований новий регламент».


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest