«У Ferrari – найкращий двигун у Формулі 1» – Штайнер

Автор: Редакція | 20 Бер, 2022
Кевін Магуссен

Керівник команди Haas Гюнтер Штайнер вважає, що Ferrari тепер має найкращий двигун у Ф1, адже всі три команди з двигунами Ferrari пройшли до фіналу кваліфікації Гран Прі Бахрейну.

Після скандалу в 2019 році, кілька сезонів у Ferrari помітно впала продуктивність двигуна, залишивши основну команду та клієнтські (Haas та Alfa Romeo) на задньому плані порівняно з їхніми конкурентами.

Тим не менш, схоже що Скудерія витратила 2021 рік на оновлення гібридної системи в рамках підготовки до сезону-2022. Вже на передсезонних тестах гонщики Ferrari та Haas показали високі результати.

Кваліфікація ж в Бахрейні підтвердила прогрес Ferrari з силовим агрегатом, адже Шарль Леклер здобув поул, а його напарник по команді Карлос Сайнс зайняв третє місце на старті. Валттері Боттас з Alfa Romeo став шостим, попереду гонщика Haas Кевіна Магнуссена на сьомому місці.

«Найкращий двигун»

Гюнтер Штайнер

За припущенням, перевага Ferrari в потужності двигуна може давати цілих дві десятих секунди на колі, й такий прогрес змусив керівника Haas Штайнера після кваліфікації стверджувати, що тепер Ferrari має найкращий двигун у Формулі 1.

«Я думаю, що двигун Ferrari зараз найкращий, – сказав Штайнер. – Я саме так й вважаю, й віддаю їм велику шану, тому що вони були в такому ж становищі, як і ми. Їм довелося чути багато лайна від людей з цього приводу.

Й вони повернулися, зробили домашнє завдання і повернулися з чимось дуже хорошим».

Alfa Romeo боротиметься з Mercedes

Валттері Боттас

Боттас розмістився на третьому ряді у своїй першій гонці з Alfa Romeo, і відчув, що більше немає «великих відмінностей між будь-яким із виробників двигунів».

«Я вважаю, що Ferrari зробили хорошу роботу, вони, безумовно, зробили крок вперед у порівнянні з минулим роком, – сказав Боттас. – Тому це, безсумнівно, покращення».

«Ми стартуємо пліч-о-пліч, це дуже круто, – сказав Боттас, коли його запитали про старт поруч із Хемілтоном. – Я щойно побачив його, і ми обидва посміхнулися. Це має бути весело».

«Якби хтось сказав мені, що в Бахрейні ми стартуватимемо пліч-о-пліч з Льюїсом, я б в це не повірив».

Боттас також сказав, що було «досить круто» обійти в кваліфікації болід, на якому він їздив наприкінці минулого сезону, і пожартував, що йому ще потрібно поговорити зі старим босом Тото Вольфом: «Поки що ні, я без телефона зараз. Я піду до нього!»

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest