Феттель заперечив фальстарт на Гран Прі Японії

Автор: Роман Галімон | 14 Жов, 2019

Себастьян Феттель розповів про старт та гонку Гран Прі Японії, яка пройшла зовсім не за розробленим Ferrari сценарієм.

Варто відзначити, що стартова пряма Сузуки має нахил до першого повороту, а отже якщо відпустити гальма, то машина може просто покотитися. Можна уявити, що саме це й сталося з володарем поул-позиції.

«Ні, у мене не було фальстарту, – заявив Феттель після гонки. – З боку могло бути схожим, але ні. Мала місце затримка на старті: машина поїхала, а потім майже відразу сповільнилася, і розгін по суті довелося починати заново. Це була моя помилка».

Проте це була не єдина помилка пілотів Ferrari в гонці, адже Леклер зіткнувся з Ферстаппеном на першому колі й Феттелю після цього довелось боротись з двома Mercedes.

Читайте також:

«У нас було багато варіантів стратегії: план А, Б, В – і аж до плану К. Гаразд, я жартую, – сказав Феттель про варіацію стратегій в гонці. – Насправді було два варіанти: один або два піт-стопа. І рішення потрібно було прийняти досить швидко. У підсумку ми зрозуміли, що в кінці відрізка відставання від Mercedes починає збільшуватися – і тому варіант із двома піт-стопами виглядав єдиним можливим.

У боротьбі з Хемілтоном наприкінці гонки у мене все ще була перевага на прямих, я намагався це використовувати. Я проїжджав повільніше, ніж зазвичай ті ділянки, де ризик атаки з його боку був мінімальний, проте на виходах на прямі намагався вичавлювати з машини абсолютний максимум».

 


Коментарі
  1. Dan Danko:
    14.10.2019 в 11:45

    Щось усі мовчать про праве дзеркало Феттеля, яке просто відвалилося! Не було ані контакту, ані прильотів рештків інших болідів, тож ЯК може дзеркало просто відвалитися? Трималося на повійному скотчі? ))


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest