Феттель не вважає Леклера найсильнішим напарником у Ф1

Автор: Роман Галімон | 10 Жов, 2019

Себастьян Феттель розповів у паддоку Гран Прі Японії кого вважає найсильнішим своїм напарником у Ф1.

Шарль Леклер за довгий час став чи не першим напарником, який зміг випередити Феттеля у внутрішньокомандній боротьбі. Востаннє таке було у Red Bull Racing, коли в напарники німцю прийшов молодий й амбіційний Даніель Ріккардо.

Проте Себастьян не вважає, що Леклер є найсильнішим напарником серед всіх інших.

«Не думаю, що це зараз можна так сказати, – сказав Феттель. – Минуло занадто мало часу. Звичайно, він молодий і дуже швидкий. Ніхто і не сперечається з цим. Але щоб порівняти всіх моїх напарників, треба посадити Марка [Веббера], Кімі [Райкконена], Даніеля [Ріккардо], Вітантоніо [Ліуцці] і Себастьяна [Бурде] – я нікого не забув? – в однакові машини в один й той же час. Тому, робити висновки складно. Так, за чистою швидкостю він дуже швидкий. Але виносити вердикт рано, він тільки другий сезон у Формулі 1.

Складно порівнювати його з Кімі або Марком, вони ж були так досвідчені. Але мені подобається, що він є гідним орієнтиром. Та й для команди добре, коли обидва гонщики борються на одному рівні.

Природно, що ти в першу чергу намагаєшся випередити напарника. Але це завжди так було. У мене всі ці роки були напарники по команді, а в Формулі 3 їх навіть було троє. Це частина правил гри».

Читайте також:


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest