Ферстаппен, Леклер, Хемілтон не залишать команди – Хорнер

Автор: Роман Галімон | 05 Гру, 2019

Керівник команди Red Bull Racing Крістіан Хорнер спрогнозував розвиток подій на ринку пілотів у сезоні Формули 1 2021 року.

Ключовим питанням у Ф1 зараз залишається подальша присутність Mercedes, адже у керівництві компанії поки, здається, не визначили майбутнє своєї команди у Ф1.

Звісно, від цього буде й залежати й кар’єра Льюїса Хемілтона, який вже підтвердив, що двічі зустрічався з керівництвом Ferrari.

 Читайте також:

Проте Хорнер припустив, що якщо нічого кардинально не зміниться, то всі гонщики залишаться на своїх місцях.

«Здається, у всіх топ-пілотів закінчуються контракти наступного року, – сказав Хорнер. – Але Макс щасливий в команді. Нам подобається з ним працювати і він відмінно нам підходить. Надати йому боєздатну машину наступного року – наша робота, але я зовсім не здивуюся, якщо в результаті всієї цієї біганини всі пілоти залишаться на своїх місцях.

Здається, у Леклера контракт із Ferrari. Льюїс, очевидно, щасливий в нинішній команді, як й Макс. І якщо всі вони отримають боєздатні машини наступного року, то навіщо їм мінятися місцями?»

Цікаво, що Хорнер не згадав Феттеля, а це говорить про те, що його навіть не розглядають як заміну Ферстаппена, в разі якщо той вирішить піти в Mercedes на заміну Хемілтону, як деякі джерела припускають.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest