Леклер не проти отримати Хемілтона у напарники

Автор: Роман Галімон | 04 Гру, 2019

Гонщик команди Ferrari Шарль Леклер висловив свою думку щодо можливого переходу пілота Mercedes Льюїса Хемілтона до Скудерії.

Останнім часом з’явилися припущення стосовного можливого переходу британського гонщика до Ferrari, й сам Хемілтон навіть підтвердив, що проводив зустрічі з керівництвом італійської команди.

Цікаво, що на фоні цього у команді Mercedes заявили, що з розумінням ставляться до таких кроків свого пілота, але все ж сподіваються, що він залишиться у німецько-британському колективі.

При цьому, вважається, що Хемілтон замінить саме Себастьяна Феттеля, а не Леклера, який став пілотом Ferrari лише цьогоріч, проте раніше перебував в програмі розвитку гонщиків команди з Маранелло та потрапив у Ф1 саме завдяки італійському колективу, хоча рік провів у команді Sauber.

Читайте також:

До речі, між Леклером та Феттелем вже назріває конфлікт всередині команди, й своєрідною кульмінацією стало їхнє зіткнення на Гран Прі Бразилії. Проте команда стверджує, що гонщики вивчили той урок й атмосфера між ними нормалізована.

Але у разі, якщо ж Ferrari захоче посадити Хемілтона у червоний болід, то монегаск готовий до такого виклику.

«Якщо Хемілтон перейде до нас, я буду радий, – цитує Леклера видання La Gazzetta dello Sport. – Ми виступаємо в Формулі 1 й хочемо битися з кращими. Я отримав гарну можливість мати у напарниках чотириразового чемпіона світу Себастьяна Феттеля, від якого я дуже багато чому навчився. На таких прикладах завжди вчишся».

Чекаємо на подальший перебіг подій.

 


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest