«Де твої яйця, Себ?» – питає німецька преса

Автор: Роман Галімон | 12 Жов, 2019

Німецьке видання Auto Bild випустило матеріал із красномовною назвою та натякнуло співвітчизнику, що не так треба боротися за перемоги у Ф1.

Вже здається ніхто не сумнівається в тому, що між гонщиками Ferrari існує конфлікт, але команда намагається це усіляко приховати. Майже після кожного етапу пілоти Скудерії перепрошують за свої дії та обіцяють працювати на командний результат.

Востаннє це сталося в Японії, де Феттель перепросив свою команду за те, що не пропустив Шарля Леклера в Сочі, та пообіцяв краще слухати командні накази.

Німецька преса не залишила це інтерв’ю без уваги й нагадала Себастьяну, як саме треба вигравати гонки та чемпіонати.

«”Гонщикові потрібні великі яйця”, – кожного разу відповідає Себастьян Феттель на питання про те, що робить пілота чемпіоном, – написав редактор Auto Bild Ральф Бах. – Але після інтерв’ю, яке він дав напередодні Гран Прі Японії, варто запитати себе: чи не позбувся сам Себ таких важливих для нього частин тіла? Може, Ferrari відібрала їх у нього після подій в Сочі та в обговореннях після гонки?

Невже Ferrari позбавила нашого чотириразового чемпіона яєць та віддала його корону маленькому принцу Шарлю Леклеру на срібному блюдці?

Тепер доводиться в це повірити. На це вказують слова, сказані Феттелем у Сузуці. Він раптово визнав, що не послухався наказу, і назвав це помилкою.

Хіба некоронований принц Леклер не порушив домовленості в Монці? У власному королівстві він відмовив своєму німецькому супернику в сліпстрімі, якого той чекав і якого потребував. Леклер не перепросив за це – він звинуватив трафік за те, що він не зміг витягнути Феттеля на поул, як це було заплановано».

Читайте також:

При цьому, журналіст нагадав німецькому гонщику епізод шестирічної давності, коли в боротьбі з Марком Веббером Себастьян не цурався жодних методів для досягнення перемоги.

«Де жорсткий Феттель 2013 року, який обігнав свого напарника Марка Веббера в Малайзії, хоча команда наказала залишатися позаду? Тоді йому вистачило яєць наполягати на своїй позиції після цієї революції. “Веббер не заслужив перемогу”, – сказав він коротко.

Зараз же Феттель виглядає як невпевнена людина. Він боїться майбутнього, не знає свого положення в Ferrari. Це початок кінця. Феттелю треба швидко знайти свої яйця, які йому так потрібні. Іноді постояти за себе навіть важливіше, ніж тиснути на газ».


Коментарі
  1. Dan Danko:
    14.10.2019 в 12:28

    Слушне запитання! Скидається на те, що у Скудерії Фетель втратив … скажімо так, чемпіонський запал.
    Докажи, що вони в тебе є, Себ!


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest