Хемілтон бачив лише спокійного Феттеля після шуму

Автор: Роман Галімон | 10 Жов, 2019

Льюїс Хемілтон впевнений в тому, що в команді Ferrari знаходяться два топ-гонщики, але попри весь галас Себастьян Феттель залишається спокійним.

«Ми хочемо, щоб вони були сильні, і ми могли б боротися з сильною командою, – сказав Хемілтон. – Якщо ми переможемо їх, коли вони будуть на піку форми, буде тільки краще. Кожного разу, коли чую від сторонніх людей якісь інтерпретації [про Ferrari], це викликає тільки усмішку. Щодо мене, я занадто мало знаю про те, що у них відбувається, щоб робити висновки. Шуму після фінішу гонки в Сочі було багато, а я бачив Себа відразу по її закінченні, і він був абсолютно спокійний.

Читайте також:

Не думаю, що наявність двох топ-пілотів в одній команді само по собі є проблемою. Звичайно, існують певні тертя й можливості для виникнення конфлікту. Адже ти виступаєш за команду і одночасно хочеш, щоб на першому рядку було твоє ім’я. Тут потрібно постійно зберігати баланс. Не знаю, як вам пояснити це, але важливо поважати один одного.

Взагалі вони зараз представляють серйозну силу, відмінно роблять свою роботу, і нам доведеться нелегко в гонках. Ще цікавіше буде подивитися, якою вийде їхня наступна машина. Я сподіваюся, що наступного року ми будемо близькими за швидкістю».


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest