Гран Прі 70-річчя Ф1: Mercedes перевершила всіх й у фінальній практиці

Автор: Редакція | 08 Сер, 2020
Льюїс Хемілтон

Льюїс Хемілтон показав найкращий час на третьому тренуванні Гран Прі 70-річчя Формули 1. Другим став його напарник у Mercedes Валттері Боттас, який поступився лідеру чемпіонату 0,163 секунди.

Третій результат показав Ландо Норріс на McLaren, який випередив пару пілотів Racing Point. При цьому Ніко Хюлькенберг був на 0,007 секунди швидшим за Ленса Стролла. У першій п’ятірці всі пілоти показали найкращі результати на шинах Soft, за винятком Норріса. Він зробив це на гумі Medium.

Читайте також:

Примітно, що час Хемілтона виявився майже на секунду гіршим за його ж найкращий час на суботньому тренуванні Гран Прі Британії тижневої давності. Хоча тиждень тому британець показав свій результат на жорсткіших шинах (складі С3, який на цьому етапі позначається як Medium), а різниця в температурі повітря була не дуже сильною (25 градусів сьогодні проти 21-го тиждень тому).

М’які шини взагалі були надзвичайно популярні серед пілотів в суботу вранці: 14 пілотів використовували лише їх, ще двоє на початку сесії виїхали на трасу на комплектах Hard – але проїхали на них неповне коло та повернулися в бокси.
Все це виглядає логічним на тлі вчорашнього невдоволення багатьох пілотів ситуацією з шинами Soft. Через це гонщики вважають за краще берегти покришки Medium і Hard, які можуть виявитися в дефіциті у другій половині дня й в неділю.

Винятком стали пілоти McLaren і Ferrari. Карлос Сайнс і Ландо Норріс у п’ятницю не їздили на шинах Medium і перед кваліфікацією іспанцеві і британцеві було просто необхідно перевірити, як веде себе ця гума. Використання покришок Medium Феттелем і Леклером виглядає закономірним на тлі проблем, з якими зіткнулися пілоти Скудерії на п’ятничних тренуваннях.

Лідер Red Bull Макс Ферстаппен став сьомим, не встигнувши зібрати швидкого кола на м’яких шинах протягом сесії.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: Motorsport.com


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest