Гран Прі Сінгапуру: Леклер очолив протокол фінальної практики

Автор: Роман Галімон | 21 Вер, 2019

Гонщик Ferrari Шарль Леклер став найкращим у фінальній практиці Гран Прі Сінгапуру. Схоже, Скудерія змогла налаштувати болід монегаска після вчорашніх технічних проблем.

Майже з самого початку боротьба за перші рядки точилась між гонщиками Mercedes та Ferrari. Спочатку Боттас встановив найкращий час – 1.40,926, потім його покращив Хемілтон – 1:40.320, потім Леклер – 1.39,364.

Всередині сесії не витримав двигун у Данііла Квята, а Серхіо Перес так зачепив стіну, що довелося зупинити практику червоними прапорами, аби прибрати уламки від боліда Racing Point.

За двадцять хвилин до кінця сесію поновили й Боттас знову першим пішов на кращий час – 1.39,166. Йому відповів Леклер – 1.38.192. А ось їхні напарники не змогли вже вийти на перше місце протоколу.

Спочатку Феттель розташувався за напарником на другому місці, програвши 0,619 с, а потім Хемілтон відсунив Себастьяна на третє місце, показавши час на 0,207 с гірший за лідера тренування.

Цікаво, що гонщики Red Bull не змогли навіть на секунду наблизитись до найкращого часу Леклера, а Алекс Албон зміг випередити Ферстаппена.

Найкращим із решти стали два гонщики McLaren, а пілот Renault замкнули десятку.