Honda створить двигун на рівні Mercedes та Ferrari – Марко

Автор: Роман Галімон | 08 Жов, 2019

Спортивний радник Red Bull Гельмут Марко вважає, що у 2020 році двигун Honda зрівняється за потужністю з Mercedes та Ferrari й команді Ф1 залишиться «підтягнути» лише шасі.

«Стосовно шасі, ми будемо краще підготовлені, ніж цього року, – розповів Марко про надії на 2020-й рік виданню Motorsport.com. – Прогрес Honda змушує нас вірити, що наступного року в нашому розпорядженні буде та ж кількість кінських сил, що й у Mercedes та Ferrari.

Ми розуміємо, що минулого року були великі проблеми з надійністю, і вони непокоїлися через це при підготовці моторів до нинішньому сезону. Але цього сезону у нас поки не було жодних проблем з двигунами. Я вважаю, що Honda працює належним чином й приймає правильні рішення. І ми віримо, що наступного року не будемо третіми».

Читайте також:

При цьому, останнім часом від Макса Ферстаппена та його батька лунали натяки, що команді Red Bull потрібно щось робити, аби молодий нідерландець перемагав й бажав залишатися в стайні. Багато хто вважає, що сезон-2020 може стати вирішальним для спільного майбутнього Ферстаппена та Red Bull.

Марко відповів на ці припущення так: «Я б не сказав, що він вирішальний. Це останній рік, коли ми можемо зробити Макса наймолодшим чемпіоном Ф1, і ми маємо створити всі умови. Вигравати – частина нашої ДНК. Це не просто важливо, це необхідно».


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest