Лоренсо оголосив про завершення кар’єри у MotoGP

Автор: Редакція | 14 Лис, 2019

П’ятиразовий чемпіон MotoGP Хорхе Лоренсо оголосив про завершення кар’єри в професійних гонках.

Нинішній сезон став для Хорхе Лоренсо гіршим в прем’єр-класі. Іспанець перейшов до Honda в напарники до Марку Маркесу, але через травми і труднощі адаптації до байку RC213V не зміг жодного разу навіть фінішувати в топ-10. При цьому Маркес вигравав гонки одну за одною і здобув черговий титул.

У четвер в Валенсії промоутери MotoGP скликали спеціальну прес-конференцію, присвячену Лоренсо. На ній гонщик оголосив, що покидає чемпіонат і завершує кар’єру в професійних гонках.

Кандидатом на місце Лоренсо в Honda вважається Жоан Зарко, який в середині сезону позбувся місця в KTM.

За всю кар’єру Лоренсо виграв 68 Гран Прі, в тому числі 47 з них в прем’єр-класі, і в цілому п’ять разів ставав чемпіоном світу.

Джерело: Motorsport.com