Команда McLaren показала болід Формули 1 2022 року

Автор: Редакція | 11 Лют, 2022
McLaren MCL36

Команда McLaren показала болід MCL36 для сезону Формули 1 2022 року.

McLaren стала вже третьою командою Ф1, яка презентувала болід для сезону 2022 року.

Після концепт-макету Red Bull та справжнього боліда Aston Martin, який вже сьогодні виїхав на тести в рамках знімального дня, команда з Вокінгу провела пряму трансляцію своєї презентації.

Новий болід McLaren MCL36 був підготовлений відповідно до нового технічного регламенту Ф1, який набирає чинності від сезону 2022 року. Тому не дивно, що нова гоночна техніка суттєво відрізняється від MCL35M, який був лише «м»-одифікацією попереднього MCL35.

McLaren MCL36

Загалом компанія McLaren відчула наслідки фінансової кризи минулого року й навіть була вимушена скорочувати своїх співробітників та навіть продати свій ультрасучасний технологічний центр, в якому ще досі й знаходиться.

Врешті-решт, криза була подолана завдяки новим інвесторам й команда Ф1 нарешті зможе скористатись своїм контрактом на двигуни Mercedes.

Зак Браун, який досі перебуває на посаді генерального директора McLaren, та Андреас Зайдль, як спортивний директор, впевнені, що команда Ф1 зможе прогресувати й далі після 4-го місця у сезоні-2021.

Саме для цього напередодні був підписаний новий багаторічний контракт із Ландо Норрісом, який залишиться у Вокінгу до 2025 року. Даніель Ріккардо цьогоріч теж залишається із McLaren.

Новий болід MCL35M з’явиться на перших тестах 23 лютого у Барселоні.Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея McLaren MCL36:
Фотограф: McLaren
Фотограф:
Фотограф: McLaren

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest