Гран Прі Японії: Боттас став найкращим у другій практиці

Автор: Роман Галімон | 11 Жов, 2019

Гонщик Mercedes Валттері Боттас очолив й другу практику Гран Прі Японії, яка стала останньою можливістю пілотів Ф1 підготуватися до кваліфікації й гонки.

Враховуючи, що третя практика була скасована через наближення тайфуну в суботу, друга практика стала фактично останньою можливістю для гонщиків знайти налаштування на кваліфікацію та гонку.

Читайте також:

Гонщики Mercedes знову опинились на перших рядках протоколу на початку сесії, коли всі гонщики використовували Medium.

Феттель знову був першим, хто показав найкращий час на Soft – 1:28.392, але за кільки хвилин Mercedes знову вийшов вперед. Цього разу це був Хемілтон із часом 1:27.896, адже Боттас розвернув болід при виході з фінального повороту.

Проте вже у другій спробі, після того як фін змінив пошкоджену гуму, Боттаса показав 1:27.785 та очолив протокол до кінця сесії.

Цікаво, що Макс Ферстаппен зміг вклинитися між гонщиками Mercedes та Ferrari з третім часом та відставанням «лише» 0,281, в той час як Феттель програв 0,607 с. Крім того, Албону вдалося показати результат кращий за Леклера.

За лідерами у топ-10 розташувались Сайнс, Перес, Норріс та Райкконен. При цьому, розриви в цій групі, як завжди, на межі 0,1 с.

Дивно, що попри гарну максимальну швидкість, боліди Renault опинилися ледь не останніми та випередили лише Williams.

Третя практика вже оголошена скасованою через тайфун, а кваліфікація перенесена на неділю о 10 ранку за місцевим часом (4:00 за київським часом). Гонка має стартувати вчасно – о 14:10 за місцевим (8:10 за київським часом). Отже нас чекає насичений ранок неділі!


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest