Гран Прі Японії: Боттас очолив першу практику

Автор: Роман Галімон | 11 Жов, 2019

Гонщик Mercedes Валттері Боттас став найкращим у першій практиці Гран Прі Японії.

Перед початком першої практики стало відомо, що в суботу заїздів не буде – через тайфун трете тренування було скасовано, а кваліфікація перенесена на неділю.

Майже після старту сесії гонщики Mercedes очолили протокол: спочатку Хемілтон показав 1:31.723 на Medium, а потім Боттас випередив його на 0,372 с.

Читайте також:

Лише за півгодини до закінчення сесії, коли гонщики перейшли на Soft, Феттель зміг посунути «срібні стріли» з першого рядка, а Леклер приєднався до нього на другому з відставанням 0,192.

Проте, як тільки Mercedes перейшов на Soft, то Хемілтон одразу показав 1:28.807, а Боттас був ще кращим – 1:28.731.

Останні пів години гонщики витратили на симуляцію гоночних умов та використання твердіших складів гуми, тому на покращення часу чекати не доводилось.

Крім того, технічні проблеми на болідах Карлоса Сайнса та Антоніо Джовінацці завадили провести повні програми. У Сайнса були проблеми з електрикою, але він виїхав наприкінці сесії, а Джовінацці зміг проїхати лише чотири кола.

Цікаво було побачити за кермом Toro Rosso японського гонщика Наокі Ямамото, який отримав таке право від Honda завдяки успіхам у Super GT. Гонщик лише 0,1 секунду програв Квяту, хоча це був перший досвід для японця за кермом Ф1.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest