Mercedes першою почала тести серед команд Ф1

Автор: Роман Галімон | 09 Чер, 2020
Валттері Боттас на тестах

Команди Ф1 починають готуватися до першого Гран Прі сезону 2020 року, який має відбутися в Австрії у перший вікенд липня.

Команда з Бреклі першою серед суперників розпочала вихід із карантину й першою вивела свої боліди на трасу. Щоправда, враховуючи, що тести є приватними та фактично знаходяться поза межами офіційних для сезону Ф1 2020 року, колективу довелось використовувати болід 2018 року з відповідним позаторішнім двигуном.
Все це просто дозволить команді «прокинутися» після кількамісячної паузи та відпрацювати загальні сценарії з роботи над машиною, піт-стопами та іншим. В перший день на трасі в Сільверстоуні працював Валттері Боттас, а у середу на трек виїде Льюїс Хемілтон.

Цікаво, що три команди зазнали проблем із тестами, адже в них не виникли проблеми з двигунами Renault. Зокрема, Red Bull відмовилась від тестів, бо немає двигунів для своїх болідів 2018 року, база команди Renault не змогла отримати двигуни з французького заводу в Вірі через карантинні обмеження, як й команда McLaren. Хоча, є припущення, що дві останні просто вирішили зберегти гроші в умовах нагальної потреби економії та майбутнього скорочення співробітників на базах.

Проте в Mercedes, здається, все в порядку й керівник команди Тото Вольфф в інтерв’ю британському телеканалу Sky Sports розповів, що весь колектив не міг дочекатися виходу на трасу.

«Не все просто, але ми хоча б знаємо, що незабаром знову почнуться гонки, – сказав Вольфф. – Всі працівники на обох наших базах раді, що все повертається на своє місце.

Нам доведеться важко: вісім гонок за два місяці – це серйозний виклик. Тим більше, що у нас не так багато часу на підготовку, на роботу над машинами. Але, звичайно, ми будемо намагатися зробити боліди швидшими. І може статися, нам вдасться підготувати ряд нових деталей відповідно до початкового графіку.

Багато деталей доведеться випробовувати вже на вікендах, багато рішень доведеться приймати швидко. Це незвично для нас, але в той же самий час це додає нам енергії й мотивації».
За очікуваннями, незабаром Ferrari теж має розпочати тести на трасі в Фіорано.

Раніше стало відомо, що Формула 1 оголосила календар перших восьми гонок, а команда Williams виставлена на продаж.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Галерея Mercedes на тестах Ф1:
Фотограф: Mercedes
Фотограф: Mercedes
Фотограф: Mercedes
Фотограф: Mercedes

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest